Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekelnek a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a fehér lányok?

Figyelt kérdés
Valmiért sohasem vonzódtam a fehér nőkhöz. Még régen a sztárokba szerelmesedő korszakomban is csak a fekete és ázsiai hírességekről ábrándoztam. Most húsz évesen már ki kellett volna nőnöm ebből, de valahogy képtelem vagyok elképzelni magam egy fehér lánnyal. Próbálkoztam többször is, de nem megy, olyan volt, mintha egy meleg csak azért járna egy lánnyal, hogy ne közösítsék ki, tehát nem volt az igazi. Falun fekete, ázsiai, arab nőt nehéz találni, így a roma hölgyek társaságát keresem, de ők sajnos nagy százalékban igazolják a sztereotípiákat, legalábbis az én tapasztalataim alapján. Egyébként őket is vonzónak találom.
2012. dec. 27. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
hát fúj
2012. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Ha elköltözöl egy nagyobb városba, ott mindenféle nemzetiség él együtt és van lehetőséged olyan lánnyal ismerkedni, aki neked valóban tetszik. Ma már nem meglepőek a vegyes házasságok, egyre jobban elfogadja a társadalom is. Egyre kell nagyon figyelni, a kulturális különbségeket össze kell egyeztetni. Más nemzetiség, más neveltetés, más szokások.
2012. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát, az még addig teljesen normális, hogy különös vonzalmat érzel az egzotikusabb nők iránt, nem mondom, én is szivesen meg@&#>[CENZORED].. izé, szóval megismernék egy Halle Berry vagy Tia Carrere vagy Salma Hayek-féle nőt.. :D

Egyszer volt is cigánylánnyal egy kalandom, hát nem semmi volt.. :)

De azért az már szerintem kicsit gáz, hogy a fehér nők egyáltalán nem vonzanak, ezt nem is értem, hogy lehetséges az ilyesmi..

2012. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen hármas, én is ezért tettem fel a kérdést, mert én is kicsit "helytelennek" érzem ezt.
2012. dec. 27. 10:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát azt nem mondanám, hogy helytelen.. inkább valami fura perverzió, de végülis annyira nem gáz, csak nehezebb lesz párt találnod.
2012. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, csak én meg a fehér férfikat nem kedvelem! Nem is volt és nem is lesz soha. Egyszerűen undorodom tőlük, nem tudom miért. Csak havernak tudom elképzelni őket... Szerintem nincs ezzel semmi baj :)
2012. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt kihagytam, hogy a cigányokat sem kedvelem. Szóval az még méginkább undorító számomra...
2012. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Mert fajáruló vagy. Pedig a vér kötelez.


Na mindegy. Te kis fehércigány.

2012. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bah... a fajom a Homo Sapiens Sapiens, ahogy a tied is, és MINDEN emberé a Földön.
2012. dec. 27. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, meggyőztél. Teljesen normális amit csinálsz.


Akkor márcsak idéznék a kérdésből:

"Falun fekete, ázsiai, arab nőt nehéz találni, így a roma hölgyek társaságát keresem, de ők sajnos nagy százalékban igazolják a sztereotípiákat, legalábbis az én tapasztalataim alapján."


Nincs több kérdésem.


Legyen egy szép napod.

2012. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!