Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet séges, hogy egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet séges, hogy egy 18 éves lányt még nem érdekelnek a pasik?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó ilyen szempontból. Bár sokan mondják rá, hogy éretlen, egyszerūen nem tudom elhinni. Mindig csak lányok közott van, vagy ha fiukkal van, akkor is csak a nála sokkal (27-28) orgebbekkel. Lehetséges, hogy tényleg nem vágyik ilyenekre, vagy lehetett régen valami rossz tapasztalata és amiatt? Amugy meg eszméletlen szép lány, nem cigizik,iszik bulizni is meg csak ritkán jár.
2012. dec. 1. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen osztálytársam de már 20 éves, és még mindig nincs barátja, sőt amikor osztálytársam volt 18 éves korunkig, akkor nem is nagyon érdekelte a téma
2012. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Séges.
2012. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a homokozóban keresi a boldogságot.De az is lehet,hogy frigid.Vagy van neki,csak senki se tud róla.
2012. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jin ***** válasza:

Hát ha ennek 2 oka lehet:

1.Az exem es hat ha van egy szint abbol nem adunk lejjebb...

2.meg nem ismer engem.

2012. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, miért ne lenne lehetséges? Tudod nem az egész világ a szex körül forog. Vannak olyan emberek akik nem vágynak kapcsolatra, bár persze kevesebben. Én is pont ilyen vagyok, ráadásul sokkal idősebb. Azon kívül pedig még ezer más oka is lehet. És még van egy nagyon kézenfekvő indok: lehet, hogy csak rád nem vágyik, azt meg nem tudhatod másokkal mit csinál.
2012. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nővérem is ilyen. :) Van egy legjobb barátja, fiú, az egész család ismeri, és imádjuk.. :D Vele még 9.-ben járt, de amúgy most csak szimplán barátok, szinte "testvérek". (Amúgy most egyetemisták már...)

Senki nem érdekli, nem is nagyon szereti az embereket, olyan kis magának való..:)

Nem tudom hogy fog így férjet találni magának...:D

2012. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012 van... Nem kötelező férjhez menni...
2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!