Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet oldani ezt a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani ezt a problémát, vagy ne is menjek bele egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nagyon kedves, rendes sráccal a hétvégén. A gond az, hogy szeptembertől ahol én tanulok, ő ott lakik, ahol én lakok, ott tanul ő, és mindketten koleszosok leszünk. Most természetesen nagy a rózsaszín köd, meg azt érezzük, hogy a másikért bármit megtennénk, meg semmi akadály nem állhat közénk. De a fiú még nem tudja, hogy én mindennek tetejébe még szűz is vagyok, és én szeretném őt először megismerni, addig nem akarok semmi komolyabbat. Sajnos csalódtam már, volt aki, elhagyott, amikor meg tudta, hogy szűz vagyok, és volt egy hónapig tartó távkapcsolatom, ahol a másik fél szakított. Na most ez a kapcsolat a kettő egyvelege. Távkapcsolattá válik nemsokára, és nem hiszem, hogy a fiú nagyon tolerálná az én szüzességem. Kedves, aranyos, rendes, de mégis férfi. Én 19 vagyok, ő 21, gondolom igényelni fogja, főleg, hogy ritkán tudunk találkozni. Van jövője ennek az egésznek? Én szeretném, ha lenne. Annyira megfogott az eddigi randikon, és nem tűnt nyomulósnak, nem fogdozta a fenekem, mellem például csók közben megy ilyenek. De mégis félek. Nem akarok csalódni. Nem akarom beleélni magam, aztán pofára esni. Szerintetek zúdítsam rá az aggályaimat, vagy mi legyen? Ha rajtam múlik, akkor folytatjuk távkapcsolatként is, mert én el tudom viselni, de nem tudom, hogy ő hogy viszonyul mind ehhez.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 24. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jövője? Beszélj vele, hogy meg szeretnéd ismerni. Az meg sehol sem gond, hogy szűz vagy - talán előny is. (:

Sok sikert!

2009. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jössz össze vele, ha nem akarsz, ennyi.
2009. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szeretnék összejönni vele, mert ha rajtam múlik, akkor nem gond sem az, hogy én szűz vagyok (ez így hülyén hangzik), sem a távolság, mert bennem meg lehet bízni, és én is meg tudok bízni a másikban, ha ismerem. De azt nem szeretném, hogy randizgatunk, én beleszeretek, aztán megmondom neki, hogy én szűz vagyok, és akkor pofára esés a köbön. Már volt rá példa, és szörnyű volt átélni.
2009. aug. 24. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem most volt 1 távkapcsolatom, és nem tudtuk megoldani. Én mindent megtettem volna, de ő azt mondta, hogy így se menne, és csak szenvednénk. Többet nem kezdek bele ilyenbe, tanulságos lecke volt :/
2009. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!