Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mit jelent az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent az, hogy szép punci és nem szép?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik punci nem szép?

Értem itt a borotváltat, csupasz, nagy, kicsi, húsosabb, patás, stb.


2012. dec. 27. 17:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó megoldás. :D
2012. dec. 27. 17:30
 12/16 anonim ***** válasza:

#9

Nekem az jobban tetszik amit először belinkeltem. Egyrészt a puncin legyen valahol szőr mert a tisztára csupasz szerintem nem szép. Másrészt jobban szeretem, ha kicsit kilógnak a szeméremajkak mint ahogy a képen is látjuk. Mint egy igazi, éppen kinyíló virág. Annyira szeretném azokat a szeméremajkakat végigsimítani az orromon, hogy hihetetlen :)

2012. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 isshosenkin ***** válasza:
töff, töff, töff:-)
2012. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Jaguar Warrior, egyetértek veled, bár jobban szeretem ízlelgetni, kóstolgatni a "puncinyelvet". ;)

Egyszerűen fennséges íze van. :P

Nyáámii ;)

2012. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10%

Jaguar,hat az elso kep sem sokkal szebb mint a masik.

Iszonyuan rusnya mindketto.

Fura izlesetek van.

2012. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 WsAkosWs ***** válasza:
11%
Jaguar,amikor megláttam a képeket,azt hittem hányok.
2012. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!