Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas, átlagtól talán csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, átlagtól talán csak egy kicsit jobb fiúknak is lehet esélye a tényleg nagyon szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Régebben modellkedtem, de nem tartom magam túl jó pasinak, elég vékony vagyok, ellenben magas, és az orrom is nagynak találom, viszont van egy olyan sanszom hogy bejövök egy igazi bombázónak...
2011. nov. 25. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Vagy bejössz egy lánynak, vagy nem. Próbálkozz be és megtudod.
2011. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. Ez egyénenként változik; vagy megvan a vonzalom, vagy sem.
2011. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó, csak mivel osztálytárs, és elég népszerű a suliban, így mi van ha félre értem a jeleket, ráfaragok, aztán elásom magam az összes lányál a suliban, érted.
2011. nov. 25. 15:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ,te mit értesz a "nagyon szép" nő alatt?!
2011. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak ha emellett még gazdag is vagy.
2011. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kimondottan gazdag, de jövőre kevesebb marhaságra fogom már elverni a pénzem, többek közt a nőügyek miatt is. Még nem volt barátnőm ez is itta gond. Egyébként a nagyon szép nő, bár inkább még lány alatt azt értem hogy vékony, formás, magas, divatosan öltözködik, de nem az a kimondott top modell, inkább csak baromi jó csaj, nagyon jó alakkal és szép arccal. Ő nem éppen a szegény fajta, elég drágán öltözködik, stb. Mondjuk én is elég drágán veszem a cuccaimat...
2011. nov. 25. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyén függő mindenkinek más jön be.van 1-2bomba jó csaj ismerősöm akinek tök csunya faszija van,és még nem is olyan pénzes.izlések és pofonok.próbálkozni kell.ha nem jön be attol még nem ásod el magad a többi csajnál
2011. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt az orrod nagy dumát, a csajok 99%-át utolsó sorban érdekli az orrod. Lásd az a zsidó színész, hogy is hívják, jaja Adrian Brody. Sorban állnak utána a nők.
2011. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: talán mert híres és gazdag? :P
2011. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!