Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmezés a baráttal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lesz az első alkalom, amikor a barátom átjön hozzánk. Tervezzük már, hogy a testiségben is továbblépünk (max orál, de elég sokáig itt lesz, így úgy gondolom, hogy egy film is beleférne. A kedvencem a Remény rabjai..ami nem éppen egy viháncolós film, így nem tudom mire számíthatok?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!

17/L


2012. dec. 27. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Aaaaaaaaaaaaa

te akkora jófej lány lehetsz, az egy kibeb*ott kva nagy fiiiiiiiiilmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2012. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi :)

Bár nem éppen egy romantikázós..belefér vagy keressek más filmet?:)

2012. dec. 27. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha digidugi féleséget akarsz, akkor inkább egy Project X féle filmet ajánlok, megadja a hangulatot, de ha meg azt akarjátok h Wow legyen a vége, akk tlg v ezt, v Harcosok klubja, v Éhezők viadala, ilyesmit lessetek meg.

Ilyen testi dolgok ilyen filmeket nem köröznek le.

De te tuti király jófej csaj lehetsz

Nekem is top 1 film.



(bocs a kirohanásomért xD)

2012. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és nem úgy wow mint a játék, csak ha elmélkedni akartok..érted
2012. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. Alapjáraton Ő is egy ilyen elmélkedős srác..de talán előtte a romantika, utána a film?:)
2012. dec. 27. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen. De mondom ha most akarod, akk Project X, vagy vmi vígjáték, ilyesmi filmeket. A blöff-öt már ne, mert bepisiltek a röhögéstől, az meg már japán szex xD
2012. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az egy istenkirály film, az egyik legjobb a világon.

Imádom a végén Red beszédét és azt amikor rájönnek hogyan szabadult ki Andy.

De szerintem randira nem jó mert a filmet nagyon nehéz félbeszakítani a pettinggel és persze mert jó hosszú is.

Én miért nem ismerek ilyen lányokat ? :(

2012. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én miért nem ismerek ilyen lányokat ? :(


Milyeneket?:)



Egyébként úgy lenne a legjobb: felvetem ezt, mint ötlet, hogy mi lenne, ha..és majd ő dönt ;)

2012. dec. 27. 18:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak őszintén szólva nekem nem jutna eszembe, hogy rámásszak a csajra mikor ez megy.


http://www.youtube.com/watch?v=jGr2wvXE6bA


Annyira jól meg van csinálva :)

2012. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legszebb filmzene egyébként ebben hangzik el...

Úr isten..zseniális.


Amúgy én is lány vagyok..:$ Szóval ha akarod, lehetünk haverok:$

2012. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!