Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom Justin Biebert mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom Justin Biebert mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lécci normális válaszokat...az agyhalott Justin utálók kíméljenek ...


Már azon a szinten vagyok hogy nem tudom mit érzek ...egyszerűen csak mikor meghallom énekelni vagy egy képét rám tör a nagy boldogság utána pedig ..rám jön a sírás hogy mi van ha soha nem találkozhatok vele?!..vagy hogy most éppen nem ölelhetem át vagy nem nézhetek bele a szemeibe ..vagy hogy de jó lenne élőben hogyha átölelné a derekam és a szemembe nézne...nem tudom elfelejteni mikor suliban vagyok akkor is csak ő jár a fejemben ..mindig róla álmodom ... mindenről és minden mondatról ő jut eszembe.. :| :( <33


2012. dec. 28. 00:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

1. a paródia k***ára vicces volt -.-

2. Neked meg azt kívánom aki azt írta "...jobbulást kívánok" hogy ne legyél ilyen veréb b+. -.-

2012. dec. 28. 00:15
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

mi van kell a biber f@sz a pitsádba Xd ne itt kérdezges ilyeneket


tanácsokat adnak a normális válaszolok te meg mindet lehurrogod mi ez má xD

2012. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell leszólni a kérdezőt. Ha ezt szereti, hát ezt szereti, senkinek sem kötelező vele hallgatnia. Olyan nagy divat lett szidni ha valaki Justin Biebert hallgat, most ez komolyan akkora nagy dolog? Hát ennél ne legyen nagyobb gondotok..


Kedves kérdező, szerintem elég sok ember átesik ezen a rajongáson, én nem egy ilyet láttam már, de ne aggódj, idővel kinövöd. Lehet hogy még találkozhatsz vele, sosem lehet azt tudni, esetleg évek múlva egy koncerten. Ő is csak egy ember, és nem tudhatod hogy legbelül milyen, lehet hogy egészen más minta amit képzeltél. Szerintem azért szereted ennyire, mert átérzed a dalait, ha az ember talál egy zenét, ami olyan mintha neki szólna, akkor jobban szereti magát az énekest/együttest is.

2012. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de tényleg nem normális egy ismeretlenért ennyire rajongani, tehát, jobbulást kívánok. Az meg a másik, hogy nagyon jól tudod, a többség rühelli ezt az énekest, tehát, ha annyi eszed ninics, hogy ne tudd előre, mindenki szidni fog ezért, akkor így jártál...
2012. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Liza te is gyakorizol? lol
2012. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tájékoztatsd magad arról hogy ebből nem lesz semmi. Én azt mondom neked hogy max 2 év erős elvonó (de akár 1 hét) és magasról le fogod tudni szarni :)


Mert nem sok reális esélyt látok. Azon kívül szeretnéd hogy nemtudom hány tíz-, százmillió ember utáljon ok nélkül?

Na ugye hogy nem.

Akkor ha valami mégis összejönne, akkor is ott az a veszély, ha nem vagy 100%ban tökéletes, fél percen belül lecserél, mert van végtelen+1 másik jelentkező..


Hajrá, sikerülni fog leszarni :)


Ő.. Tájékoztatlak arról hogy nem lesz könnyű, de sikerülni fog. "tudom miről beszél"

2012. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szeretet hiányos vagy, vágysz valakire.

Nekem ez jön le először is, aztán meg ott a rajongás.

Idővel elfog múlni ez a fajta érzés, de egyébként megértelek. Nem vagyok nagy Bieber fan, de nem rúgdosnám ki az ágyamból.

2012. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm..:(..a NORMÁLIS válaszokat
2012. dec. 28. 02:35
 19/20 anonim ***** válasza:

HEADSHOT

Te szereted azt a b*zis csávót?Jól vagy,vagy elgurult a gyógyszered???Végtelen az egyhez hogy max.találkoztok is...



Lehet lepontozni.

2013. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Énis pink lázban égek tőle ....szivesen elveszteném vele pedig még csak 14 vagyok
2016. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!