Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire felszínesek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire felszínesek manapság a pasik is?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam tényleg...nem kellettem xyz-nek...rendesen bedepresszióztam ahogy az nőknél szokás,lefogytam 12 kilót,pedig alapbol nem voltam olyan vészesen kövér...60kg voltam és 164 cm...mostmeg azt hallottam a haverjaitol hogy egészen bejövök neki újabban...valahogy a közelébe se akarok menni annyira hányingerem van már tőle...komolyan csak a külső számít?gratulálok
2012. dec. 28. 12:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek fontos a külső, ezt nem egymástól tanuljuk, belénk van kódolva sírós fiúk, lányok...
2012. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Dehogyisnem! Fő a jó kinézet, minden más csak másodlagos. Ha nincs jó kiénzete a nőnek, akkorn nincs nemi vágy, nem áll a farok, és nincs jó szex. A jó szex a nemi élet, párkapcsolat, szerelem alapja. Nem haverkodásból meg hálából kell egy nővel együttlenni, hanem főleg nemi vágyak kielégítéséből. A fickók meg nagyon jól teszik a hozzállásukat, a nők is ezt csinálják így van, ha a külsejétől megdobban a szívük akkor szabad a pálya, ha nem akor a le vagy szarva kategoria vagy, ennyi a történet. Ez nálam is így van, csak a számomra tetszetős külsejű nőkkel állok szóba ,a többit nagyívben kerülöm, annyira nem érdekelnek.
2012. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"de miaz h soványabban már szóba jöhetek??????

mégsem ez határoz meg egy embert..."


Nem. De ez is az ember része. Fejleszthető-javítható (rontható) "képesség", mint az érzelmek és az értelem.

Viszont mivel ez az első amit meglátunk, amit mások meglátnak, ezért igencsak fontos. Lehet nyavalyogni, hogy mert a csajoknak nem az számít. De. Az számít.

2012. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

" de miaz h soványabban már szóba jöhetek??????


# 8/13 Időpont ma 12:48 Privát üzenet

A kérdező kommentje:


mégsem ez határoz meg egy embert... "



Nem hát, de azért úgy sem kell kinézni mint a Michelin gumiemberke!

[link]

2012. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mindenki felszínes valamilyen szinten,mert mindenki olyan emberrel szeretné összekötni az életét aki kívül is tetszik neki és nem csak belül.Ha valaki úgy néz ki mint egy túlsúlyos ork,akkor szerintem nem sok mindenkinek kell.

Az álszentek pedig elkezdhetnek lepontozni,ha akarnak!

De akkor sem hiszem,hogy bármelyikük is szóba áll egy ronda,kövér lánnyal.

Mellesleg kedves kérdező a 60 kilóval szerintem nem lehettél kövér,maximum husis.

Köszöntem!

2012. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
ha nem akarom jól meg... akkor abból párkapcsolat sem lesz, hiába tuti személyiség. S nem, nem fog a lelkétől senki megszépülni...
2012. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 28. 15:03
 18/22 anonim válasza:
Gyorsan vissza 60kg-ra, aztán jöhetsz! Én elfogadnálak!
2012. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Én meg alacsony, vékony srácként szívok rendesen a felszínes lányok miatt, folyton a külsőmmel van bajuk, elegem is van belőletek, lányok. Szóval hagyjuk ezt a dumát, hogy mi vagyunk a felszínesek. Nagyot röhögtem, amikor a napokban egy hájas tini csaj visszautasított. Én marha meg még esélyt is akartam adni neki, mondom, háhta egy csúnya lány nem olyan felszínes, de úgy ltászik tévedtem. Átlagos srác vagyok nem is ronda, ez tény és mégis akkora igényeitek vannak külsőre, hogy hánynom kell tőőletek, lányok.
2012. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Figyu, az aki egy 164 cm-es es 60kg-s lanyt kovernek tart, az egy idiota!!!! No further comment is needed.

Amugy en azt csinalnam a helyedben, hogy szepen eljatszadoznek vele, magamba bolonditanam, ha mar tetszem neki , aztan kidobnam a fenebe. Mittomen "bocsi, kicsi a farkad" jelszoval. Lehet lepontozni :D

2013. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!