Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság tényleg ennyire...

Manapság tényleg ennyire felszinesek a kapcsolatok, vagy csak én találkoztam állandóan ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés

Főiskolás lány vagyok,és nemrég vége volt egy többéves kapcsolatomnak.

Elkezdtem randizgatni...és teljesen kiábrándultam.

Akikkel találkoztam, mind csak a munkájáról ,karrierjéről beszélt,arról,hogy milyen fontos ember,milyen fontos dolgokat csinál,milyen fontos embereket ismer,mennyi pénzt keres,mije van,mije lesz,mit fog még elérni még x időn belül.Más témájuk nem is volt.

Az,hogy esetleg engem is megismerjenek,eszükbe se jutott.Próbáltam másra terelni a témát,de hiába,valahogy mindig visszatértek saját maguk sztárolására.

Mivel nem akartak "megismerni" persze azt gondoltam,nem érdekeltem őket.De nem úgy tünt...tali után mindig SMS-ekkel bombáztak meg hivogattak,hogy nagyon tetszek nekik,és szeretnének újra látni.Aztán megvoltak sértődve,hogy én meg miért nem akarok.

Ya meg a pénzzel megfogás volt a másik kedvenc. Hová vinne el,hová vitte az exeit.

A végén már úgy éreztem,hogy egy randi nem is egymás megismeréséről szól, hanem,hogy próbálnak 1-2 órán át meggyőzni miért is lennének jó befektetések.

(Elötte kb. 16 évesen randiztam utoljára,akkor még nem volt ez,hisz akkor még csak tinikkel randiztam.)

Am nincs plázacica kinézetem,nem nézek ki r.binek, inkább kicsit visszafogott de nőies a stilusom,nem hiszem,hogy azért van,mert az jön le rólam,hogy nekem csak ez a fontos.Könnyen megkapható se vagyok és nem is tünök annak.Üresfejünek se tartom magam,sok mindenről lehet velem beszélni.(illetve lehetne, ha akart volna valaki)


Nagyon nem értem,ennyire felszines a világ,hogy ez a normális,vagy csak én fogtam ki állandóan ilyeneket?Vagy mégis bennem lehet a hiba? Mindenesetre elég kétségbeejtő.


2012. aug. 30. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ennyire felszínes a világ. Lehet, hogy téged ez nem érdekel, de a nők maradék min. 90%-át igenis azzal lehet könnyen megfogni, hogy milyen karriert építettél, milyen kocsid van és hova jársz nyaralni. Akkor is, ha jóképű vagy és nagy a farkad. Ezek TÉNYEK. És igen, a nők elvárásai tették ilyenné a randira érkező férfiak hozzáállását.
2012. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Alaptétel, hogy ha azt akarod, hogy jó társalgónak tartsanak, kérdezz a másikat magáról és figyelmesen hallgasd. Ha egy szót nem szólsz, akkor is az lesz, hogy "de jót beszélgettünk".

Az emberek többsége imád magáról beszélni és nagyon hálás, ha valaki figyelmesen meghallgatja.

2012. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A legjobb az volt,amikor az egyikből majdnem kapcsolat lett,de aztán én még se akartam,mert nem éreztem azt,amit kénne.Mikor ezt közöltem a sráccal,nagyon vicces volt a reakciója. először is ijedt képpel nézett,majd hirtelen megkönnyebült,és elkezdett nyugtatni mint egy gyereket,hogy minden rendbe lesz,elvisz a hétvégén ebbe az étterembe,meg vmi menő helyre bulizni,meg a plázába kapok pár szép ruhát a kedvenc üzletembe.

Én meg csak lestem,hogy most mi van? :O

2012. aug. 30. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy rossz helyen keresel fiúkat? Azok közül, akiket én ismerek, egy se azzal akart megfogni, hogy mennyi pénze van. Mondjuk eddig is tudtam, hogy jó társaságot fogtam ki :)
2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

"Akikkel találkoztam, mind csak a munkájáról ,karrierjéről beszélt"


Azért beszélünk erről férfiak, mert a nőknek ez kell, a pénz, pontosabban ahogy a nők mondják: biztosított egzisztencia.

2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hasonló emberekkel találkoztam férfiként.


Rosszabb esetben a nő az előző kapcsolatairól mesélt, hogy milyen klassz volt minden.


De voltak még ennél rosszabb sztorijaim is. Úgyhogy én már túl vagyok a kiábrándultságon.

Rájöttem hogy ha ilyenek a nők, akkor inkább egyedül maradok.

Vagy ha találok egy kivételt, akkor majd szeretnék párkapcsolatot.

2012. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvasni, hogy ilyenkor a férfiak úgy viselkednek mint egy interjún :) és előadják hogy milyen sikeresek, és ezért kell őket választanod. Ez nem azért van, mert felszínesek, hanem mert az hiszik, hogy így tudnak meggyőzni téged arról, hogy szóba állj velük :) ami persze nagy tévedés, de a fiatal férfiak még ebben a hitben vannak :) Ha találkozol velük még egyszer-kétszer, akkor elképzelhető, hogy már lejjebb adják ezt a stílust.

Én 35 év feletiekkel randizom, korban hozzám ez illik, és az ilyen korú férfiak már nem ilyenek. Legalábbis akikkel én találkozom. Igaz, hogy előre azért fel lehet mérni a színvonalat, és aki nem üti meg azt az értelmi szintet, azzal nem is találkozom. Persze így is lutri.

2012. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

különben valamelyik válaszolónak igaza van: rossz helyen ismerkedsz.


ha nem a külsőségek lennének számodra az elsődleges prioritások nem ilyen pasikkal randiztál volna.

2012. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet netes társkeresőn ismertem meg. Az első randin neki is szófosása volt,viszont ő vicces sztorikat mesélt, számolatlanul. Nem is akartam nagyon közbeszólni, mert tényleg szórakoztató volt.
2012. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

olvastam a válaszodat, most már tuti hogy te keresel rossz helyen.


várj még pár évet, míg érettebb leszel. és utána kezdj randizgatni, akkor majd nem ér ennyi csalódás.

2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!