Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos ti is láttátok már ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos ti is láttátok már ezt a gifet a facebookon. Ő magyar szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 28. 12:56
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
jé 1 Csilla [3-5 év múlva tuti így fog kinézni :D]
2012. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki az a Csilla? :D
2012. dec. 28. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsidó
2012. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Nem baj, szeretem a zsidókat.

2. Miért lenne zsidó?

2012. dec. 28. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem baj, csak azért írtam mert kérdezted.

Bocs, de egy eszkimót is meg tudsz különböztetni egy négertől, nem?

2012. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó lehet, hogy zsidósan néz ki, de rólam is azt hiszik, hogy zsidó vagyok, közben meg német származású.


Csak azért kérdeztem, hogy hátha magyar, mert nagyon megtetszett. :P

2012. dec. 28. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen állampolgárságú, de egy amerikai egészségügyi ellátásnál kitöltendő dokumentumban a fajta (race) rovatba a zsidó származást írnák be. Nem vagyok szakértő ezért a további alcsoportot (szefárd, vagy askenázi) nem tudnám megállapítani.(Ugyanis az amerikai dokumentum erre is rákérdez) Ennek annyi a jelentősége, hogy bizonyos betegségek kizárólag ebben a népcsoportban fordulnak elő, más betegségek gyakoribbak, illetve ismét más kórképek nem fordulnak elő. Azonos, jellegtelen tünetekkel induló betegségeknél a fentiek alapján a fajta ismerete nagy jelentőségű. Az,hogy "zsidósan" nézel ki nem jelent semmit, ugyan úgy mint az sem, hogy Német származású vagy.

Ettől eltérő a helyzet, ha nem biológiai, hanem vallási alapon, vagy törzsi hagyományok alapján gondolkodunk.

2012. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Köszönöm, most tanultam tőled!
2012. dec. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!