Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pici cici. Félek hogy nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici cici. Félek hogy nem fog neki tetszeni?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy mellem, és barátommal tervezzük lassan az első alkalmat, és félek hogy nem fog neki tetszeni. Hogyan tudnék feloldódni vagy valami? Nagyon zavar :/

2012. dec. 28. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leirom megegyszer.Az hogy az utcan megbamuljuk a nagy mellu csajokat, kvara nem jelent semmit! Ott van, kiszurja a szemed, persze hogy megnezed...de amugy a nagy togyok inkabb csak ruhaba csomagolva szepek (legalabbis szamomra).

A mell akkor szep ha nem log.Ilyen egyszeru;merettol fuggetlenul.

En szeretem a kicsi melleket es legtobb ferfitarsam is. :)

30F

2012. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiba oka a médiában keresednő: Mit is mutogatnak a tévében?


Nagymellű vagy csontváz csajok, izomagyak, nagyfarqak, magasak, szálkásak, napszemüvegesek, zselézethajúak, megafrizurás csajok, szőkék, kékszeműek, divatos drága ruhások a királyok a többiek meg húzzák le magukat a wc-n


De főleg ezek: kövérek, alacsonyak, szemüvegesek, programozók, olcsó ruhások (kínai vagy turi), kopaszok, átlagos barna hajúak, kismellűek, kisp-csűek, kövérkés csajok, meg úgy mindenki aki nem látta a Valóvilág összes részét meg nem tudja fejből elsorolni az összes Xtraktoros, Megaszájos meg egyéb műsorokban feltűnt tehetségeket telejes életúttal...


Fúj média! Ignoráld a médiát és könnyebb lesz az élet. Én is igyekszem így tenni, bár nem egyszerű mert a "csapból is" ez folyik...


Illetve ne tekintsd tragédiaként a hiányosságiadra, hanem fogadd el... Nem könnyű, de lehetséges. Vagy ha nagyon nem megy... Akkor tégy ellene, bár itt megint a média-átverő csapdájába kerülhetsz...

2012. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát,azért nem a kicsi,de nem is a hatalmas,olyan c-d kosarad szerintem a jó,mármint ami igazán szép.De aki szerelmes,az el van vakulva,és neki az a szép,ami a szerelmének van.
2012. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
már eleve nem lenne veled ha emiatt ódzkodna...
2012. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Nyugi, őt is zavarni fogja!
2012. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem egy olyan lány tetszik, akinek pici a cicije, viszont egy gyönyörű és széplelkű leányzó (hogy miért nem jöttem még össze vele, azt magam sem tudom, de nem is ez a lényeg), és szerintem még jobban is állnak neki, mint pl hatalmas tőgyek (fájna a háta szegénynek tőlük). Engem elvarázsol úgy is, hogy nincs nagy melle, szóval szerintem ne aggódj emiatt a "nem fog tetszeni neki" dolog miatt, mert ha valaki szeret, akkor (remélhetőleg) nem csak a melleidért szeret, ha meg igen, akkor küldd el a francba, nem érdemel meg téged! :)
2013. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!