Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus hercegnő vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus hercegnő vagyok. Ez baj?

Figyelt kérdés

Szeretem a régi, romantikus filmeket és a szép ruhákat, szoknyákat, magassarkú cipőket. Az erkölcseim a helyén vannak, még szűz vagyok (dec. 24-én lettem 17)

Társaságban laza vagyok és "szabad", de idegenekkel gyakran szégyenlős és túl tartózkodó. Tudok vicces is lenni, sőt szoktam is mosolyogni, nevetni. Nem vagyok nyafka.


VISZONT!

Nem vagyok otthon a fiúsabb dolgokban, mint például sportok. Nem rajongok semmilyen "fiús" dologért, nincs tornacipőm, szakadt harisnyám stb. Nem vagyok az a fesztiválozós típus, mert gyűlölöm a koszt és a sörszagot. Szívesebben járok kiállításra vagy színházba.

Nem ülök le koszos helyekre, földre stb., nem ülök a pad támlájára, nem eszem mcdonald's és társaiban.

Szóval nem vagyok olyan hippilélek... és szexi sem.


Mit változtathatnék, hogy lazább és szexibb legyek?



2012. dec. 28. 18:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semit!Mikor és hol lehet elkezdeni neked udvarolni?
2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz.Vegyél farmert,járj többet közösségbe,ülj a padtámlára..

A mc'donaldsod inkább hagyd:D

2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel. Te ilyen vagy:) és ha majd szeret valaki akkor önmagadért szeressen.


Én 26 án lettem 17 >.<

2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, majd remélhetőleg felébredsz ebből az álomból.
2012. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Baj :) Szerintem pimaszkodj picit, de ne nyomikkal, hanem olyan fiúkkal, akiktől egyébként tartanál. :)
2012. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Mégis hogyan pimaszkodjak? Nem akarok nyomulni meg semmi, nem tudok flörtölni sem a szégyenlősségem miatt. Milyen tippjeid vannak esetleg?

2012. dec. 28. 19:05
 7/29 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%

Először is,nem rossz karácsony napján születni?:(


Másodszor a sport szerintem nem fiús:) Pláne ha valami táncról van szó.Talán ha sportolnál valamit,akkor lazább lennél,több önbizalmad lenne.(és most még sorolhatnám a sportolás pozitívumait tovább,de nem ez volt a kérdés)


Amúgy szerintem a többi nem igazán gond.Az meg külön jó,hogy nem eszel mekiben.

Nem vagy szexi? Pedig a ruháid szerintem már megvannak hozzá,magassarkú,szoknya..Csak hidd el,hogy az is vagy!

2012. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne gondolj róluk akkorát :) És küld be a véleményed, akkor is, ha nem tetszik, sőt, ha nem tetszik, akkor jobban :) Így lemorzsolod azt, aki úgyis gagyi, aki marad, az nyilván érdekes lehet. Most nagyon otrombán megfogalmazva, de gyakorlatilag ez a flörtölés. De szerintem ez adott életkorban és adott fiúval menni fog magától, nem kell ráparázni.
2012. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
ó a kis ártatlan lélek...
2012. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

"és szexi sem"

Hát ezt kép nélkül lehetetlen eldönteni...

2012. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!