Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden. Én 24/N vagyok, van egy ffi, ő 26 éves. Ez amolyan laza kapcsolat...Említette egy időben, hogy lehetne köztünk rendes párkapcsolat is, eleinte nem vettem komolyan, de később azt vettem észre, hogy érzek iránta valamit. Tettem is rá célzásokat, hogy ha akarja még, akkor rajtam nem múlik. Na, itt olyan volt, mintha visszalépett volna. Alig keresett, és már nem mondta, hogy akarna úgy is, mint barátnője. Volt kb. 1 hónap, mire kihevertem, hogy bedőltem neki. Mostanra már megint tudom az érzelmeimet úgy kezelni, hogy ebből több nem lehet. Erre pár napja megint tett egy fordulatot...újra célozgat, hogy szeretne többet. Eddig közömbös maradtam az ilyen megjegyzései iránt, és úgy vettem észre, hogy őt ezzel egyre jobban "izgatom". Kicsit gy érzem magam, mint egy mókuskerékben...nem akarom beleélni magam újra, hogy lehetne más, mert félek, hogy akkor megint visszalép...mi a fene ez? Szórakozik velem??? Vagy csak akkor vagyok érdekes, ha úgymond ilyen téren nem érhet el?! Nem vagyunk már gyerekek, akkor ő miért viselkedik úgy? 

Kíváncsi lennék a véleményeitekre.



2012. dec. 29. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nem értek a kapcsolatokhoz.:D
2012. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallass az elsőre őmegmondta a tutit
2012. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szórakozik, egyértelmű.

Laza kapcsolatot akar, egy kis extra izgalommal.

2012. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!