Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban kezdtem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezdtem el érdeklődni a lányok iránt, lehet hogy biszex leszek, esetleg később leszbi?

Figyelt kérdés
Tinédzser korban vagyok, és hát eddig a pasik vonzottak, de most valahogy átkattant.. pedig nem szeretnék leszbi lenni:/ 15/L
2012. dec. 29. 02:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nemár :(
2012. dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Minii Vikii ***** válasza:
Nem kell elkeseredni. Nem biztos, hogy a lányokat szereted, csak azért mert úgy érzed, hogy vonzódsz a lányokhoz. Lehet, hogy furcsának tűnik, de szerintem minden lány átmegy ezen.. vagyis én igen. Én nem hittem, hogy leszbi leszek, csak én is megfigyeltem a lányokat.
2012. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
eddig minden rendben volt, most meg újabban nem csak megfigyelem őket, hanem fantáziálok is róluk:/
2012. dec. 29. 02:39
 4/15 anonim válasza:
0%

Figyelj, először is ezt te érzed ! De ha engem kérdezel én még nem hallottam olyanról hogy csak úgy átkattant volna valaki. Csináltál mostanában olyat egy másik lánnyal ami miatt jobban elkezdtél kötődni, vonzódni ahhoz a valakihez ?

Vagy gondolkoztál mostanában olyanon hogy mi lenne ha nem egy pasival lennél együtt hanem mondjuk egy másik lánnyal ?

Valószínűleg csak elgondolkoztál ezen és ezért érzed úgy ! :)

Addig jó még nem akarsz az lenni, nehogy már egyel kevesebb esély legyen egy normális lányt találni ! :D

15/F

2012. dec. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lányoknál ilyesmi előfordul fiatalon, de ettől még a többség marad hetero.
2012. dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

énis hasonló cipőben jártam 15 évesen.

és sokat olvastam a dologról. számomra a legmegnyugtatóbb olvasmány azt fejtegette, hogy a lányok közül szinte mindenki átesik a nemi beállítottságát megkérdőjelező kérdésen 13, 17 éves kora között.. és hogy ez inkább lelki, szerelmi szál, mintsem szexuális vonzalom..

akkor ez megnyugtatott, hogy nem vagyok leszbi. később a nők testileg is elkezdtek érdekelni, szóval bebizonyosodott rólam... hogy.. öhm. leszbikus vagyok.


de ez a te esetedben nem feltétlenül lesz így. azt mondom, hogy aludj rá egyet-kettőt (ezalatt úgy 2 hónapot értek, közben próbálgass, kicsit éld ki magad, de semmiféleképpen se köteleződj el!)

de nem éri meg túl sokáig örlődni rajta, mert felemészti az egész magánéleted. a tanulásban is rosszabbul teljesítesz. (az én kapcsolatom a szüleimmel is megromlott, mert csak erre koncentráltam..)

hangsúlyozom, én másfél éven keresztül magamnak is bizonygattam, hogy hetero vagyok.


szóval előbb csak bizonyosodj meg, olvasgass, és beszélj más emberekkel, akik talán jobb, ha idősebbek mint te, és hasonló cipőben járnak/jártak

2012. dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15 éves korban még nem alakult ki a végleges nemi identitásod. Még minden lehet. Minden esetre nem nyomd el az érzéseidet, mert az a legrosszabb, amit tehetsz. Majd kialakul.
2012. dec. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
annyi történt, hogy üvegeztünk, és merészségből egy csaj lesmárolt.. azóta jönnek ezek a dolgok hogy folyton a lányokat nézem meg stb.
2012. dec. 29. 02:48
 9/15 anonim válasza:

Akkor meg csak annyiról van szó, hogy vele jó volt, és valahol félsz hogy egy pasival nem lenne olyan jó ! :)

15/F

2012. dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát én hasonló cipöben járok, bár én fiú vagyok! ha érddekel részletesebben akor irj privit!
2012. dec. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!