Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül GYÖNGYÖSÖN a...

Mennyibe kerül GYÖNGYÖSÖN a VIP szoba a Bugát Pál kórház szülészetén? Esetleg volt már valaki érdeklődni, vagy aki már ki is "vette"? Miért jó egy ilyen különszoba? Jobban törődnek veled?

Figyelt kérdés

[link]

különben nagyon jól néz ki, és igényesen, mint egy hotelszoba... :)


2012. máj. 31. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, de gy olyan infóval tudok szolgálni, hogy a nővérek baromi parasztok.

Legalább is akikkel én találkoztam, azok mind azok voltak.

2012. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam egy ilyen szobában az egyik ismerősömnél. Tényleg szép,és igényes,otthonos. Én is emelett döntöttem ma. Vant10ezer ft/éjszakás szoba,ott 2 ágy van,hozzátartozónak is egy,és van 5ezer ft/éjszakás, itt egy ágy van. Én a napokban fogok szülni,legalábbis remélem,te?
2012. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi tervezzük csak a babavállalást, de ahhoz hogy melyik kórházba szeretnék szülni ez is fontos. Szerintem én is egy ilyen szobába lennék. Előre is gratulálok a picihez. Te hol szülsz? Gyöngyösön?
2012. máj. 31. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindkét lányomat Gyöngyösön szültem és én meg voltam elégedve mindennel.Nem választottam VIP szobát de annyiba kerül ahogy leírták az előzőekben.A nővérek pedig nagyon aranyosak nem parasztok szerintem ha szülnék még egyszer ott szülnék.


Egy nem Gyöngyösi

2012. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hátha még tudok segíteni. Én júniusban szültem és a 2 ágyas szobát tudtuk már csak igényelni. (10.000 ft/ éjszaka) Nem bántam meg! Apuka reggel 7-től este 9-ig bent volt nálam és persze a babával. Amit a sima szobában nem lehetett volna kivitelezni. A másik hogy csak a babámra kellett odafigyelnem, nem kellett más baba sírását hallgatnom. Na meg persze külön fürdőszoba is van a szobában és ez nekem felbecsülhetetlen dolog volt. Ha megteheted akkor mindenképpen vedd igénybe!
2013. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
VIP szoba akkor lenne hasznos és volna valóban értelme ha egyformán elérhető lenne mindenki számára és nem kivételeznének már ebben is! Itt most nem az anyagi részére gondolok mert az nem lett volna gond sőt a dupláját is kifizettük volna, de NEM VOLT RÁ LEHETŐSÉG, azt mondták nincs üres VIP szoba, mindegyikben vannak már. Előre nem lehet foglalni, nekem ezt mondták.
2015. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!