Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok valkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valkibe akibe nem kéne. Egy tanárba. Mit tegyek? Elmondjam neki vagy ne? Megpróbáljam?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor fel jöttem 5.be Fülig szerelmes lettem egy tanárba..én 13 éves lány ő 27 éves férfi..

Sokat nevetünk együt mosolygunk segítek neki.. és az idő múlásával egyre jobban beleszeteek.. egy csómószor próbáltam neki elmondani de nem merem..

NEm tanít de irtózatosan szerelmes vagyok belé... Töbször próbáltam magamba kárt tenni.. mert szeretem de tudom nem lehet enyém4 Van olyan akinek sikerült? Olyan embert keresek aki igazán szeret... És megbecsül.. És megpróbáltatja velem elfeledtetni ezt a személyt.. bár ez nehéz lessz!


2012. dec. 29. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
ezt tegnap is kérdezted. de azóta sem tanultál meg helyesen írni! sajnálatos dolog!
2012. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
NOOOREMÁLIS?????!!!!
2012. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy hogy írok hanem hogy szenvedek te nagyon nagy ész! nem a hülyeségekre vagyok kiváncsi! Hanem az ötletekre!
2012. dec. 29. 18:31
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarlak elszomorítani, de ez annyira nem lehetséges dolog, ne álmodozz róla, mert csak jobban beleéled magadat és még rosszabbá válik a dolog. Sajnos nagyon nagy a korkülönbség és ráadásul még a tanárod is. Idővel találni fogsz veled egykorú barátot, de az igazán komoly kapcsolatok azért később kezdődnek. És ne tegyél kárt magadban, nem éri meg ezért az álomért!
2012. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

te is nagyon nagy ész lehetsz :)

egy 27 éves ember mit kezdene egy magadfajtával?

2012. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 isshosenkin ***** válasza:
80%

A korkülönbség nagy, és az a tény, hogy tanár igencsak megnehezíti a dolgodat...


Tudod hány csajnak 13-14-15 éveseknek veszi el a szüzességét egy tanár, karateedző, vagy akármilyen személy, akire a csaj felnézhet, és hatalma van fölötte..

nagyon soknak...


szerintem ne tolj ki a tanároddal, de legfőképp magaddal sem..


Nézz tőled idősebb fiút, d ne ennyire időset...


próbálj kevesebbet találkozni, beszélni a tanárra, és ne gondolj rá annyit, gondolj inkább arra, hogy ki jönne még be neked, kivel jönnél össze...

2012. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Többször próbáltam magamba kárt tenni..."


Ne haragudj, hogy ezt mondom,de ez így esélytelen, mert gyerek vagy még. A felnőttek nem így oldják meg a problémáikat,és a figyelemfelkeltés is inkább hátrány, mint előny. Ő egy felnőtt ember, akit büntetnének érted..nem vagy még 14, plusz ő tanár, te diák.Te a rózsaszín felhőtől most nem látod át ezeket, hogy mekkora gond lehet, de ő igen, és ezeken az apró flörtökön kívül nem fog mást tenni. Túl sokat kockáztatna. Ráadásul egészen mások az igényei, mint egy 13 éves kislánynak.


Ne érts félre, én is voltam szerelmes a tanáromba. Mi is nevettünk, mosolygott, én elmondtam mit érzek, ő pedig gyorsan hátralépett. Ennek már jó 10 éve, és örülök, hogy legalább neki volt esze, ha nekem nem. Keress egy korodbeli fiút.

2012. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
13 éves vagy és ötödikes? Az szép...
2012. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

felejtsd el, ha te lennél 27 éves nő, te is undorítónak találnád ha egy 13 éves kifiú akarna veled járni, akivel szexelni sem tudsz mert még éretlen.

vagdosást meg hagyd abba, mert semmi jóra nem vezet. 14/L

2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Teljesen fölöslegesen égeted be magad előtte és az egész tanári kar előtt (mert bizony-bizony mindenki meg fogja tudni), mert nem jöhettek össze. Liliomtiprás, ha szexeltek és egyéb finomságok. Nem fogja egy 13 éves lányért feláldozni az állását és a hírnevét!
2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!