Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak tetszik de nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tetszik de nem vagyok szerelmes, megpróbáljam? Lányok válaszai érdekelnének

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a lány az osztályba jár. Eleinte nem figyeltem rá de mostanság nagyon felkeltette a figyelmem. Tehát tetszik de gondolkodtam azon hogy ha nem jön össze akkor hagyjam mert kínos lesz utána. De ha még is össze jön akkor ...nem tudom hogy bele-e vágják vagy ne. Más lány nem is jön be annyira. Én magam nem vagyok az hogy harag tartó vagy hogy ha valami kínos akkor folytatom. Inkább elviccelem. 16/f
2011. szept. 23. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szereted, ne hülyítsd.
2011. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj, szerintem nyugodtan megpróbálhatod! Nincs abban semmi rossz. Amúgy is ha 16 éves vagy akkor még olyan 2 évet fogtok egy osztályba járni. Az nem olyan hosszú idő már, a 4 évhez képest. Lehet még együtt is maradtok, ne ezen görcsölj! Csak azért elszalasztani egy lehetőséget, mert egy osztályba jártok, hülyeség. ( a bátyám is anno egy osztályba járt a barátnőjével, mondjuk az érettségi után volt, és most lesz már 5 éve, hogy együtt vannak) De ez a dolog függ a lánytól is, ha esetleg szétmennétek ő, hogy reagálja le a dolgot, mennyire tudja lazán kezelni. Személy szerint én még el tudnék képzelni barátságot ilyen szituációban. :) Remélem tudtam segíteni!
2011. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!