Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (főleg punkok és rockerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (főleg punkok és rockerek)! Mondanátok olyan dolgokat, amit egy csaj általában sosem ismer, de tök jó volna ha ismerne, tudna róla?

Figyelt kérdés

Bandák, játékok, oldalak, vagy bármi amiről beszélni szoktatok és általában egy lány nem tud hozzászólni.

Egy karaktert szeretnék kialakítani, aki punkot és rockot hallgat és egy egészen egyedi csaj, akiért minden skac omlik egy kicsit, szóval elereszthetitek a fantáziátokat, milyen egy álomcsaj? (akár külsőre is. :D)


2012. dec. 29. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

ne divatból legyél legyél punkrocker :D

hallgass supernemet!

2012. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Habár nem olyan nyersen, mint előttem tették, de csak ugyanezt tudom mondani. Ne "akarásből" legyél rocker. Inkább találd meg önmagad, ne tartozz azok közé, akik másokat majmolnak. Légy egyedi!
2012. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

könyvet írok. ^^

az egyik mellékszereplő karakterét formálnám. bocsi, hogy ezt nem írtam le. :D

2012. dec. 29. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök hiteles leszel punk-ként, mikor a hálószobád rózsaszín, tele vagy barbiekkal és előre betanult szöveget darálsz le. :D..
2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De skacok! Én jól érzem magam a bőrömben, csak sejtelmem sincs a punkokról és így elég nehéz megfogalmazni a könyvben, hogy miért imádják azt a csajt... xD
2012. dec. 29. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kamu-könyvben sem azért imádják a csajt mert sok bandát ismer. :)
2012. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Wá. :/

Most én, hogy döntsem el, hogy a sok rikacs közül mi a jó?

Mert. Amit én kitaláltam sztoriban ahhoz muszáj lenne. T_T

Skacook, egy kis helpet légyszi! Sose lesz kész a fanficeeem.

2012. dec. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!