Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány elutasított, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány elutasított, és bunkó volt velem, csalódott vagyok, ezért jogos, ha általában véve utálom őket ezért?

Figyelt kérdés
Mármint azösszes csajt,mert mindenhol mindenki így bánik velem,LESZARJÁK az ember egyéniségét,CSAK AKÜLSŐ SZÁMÍT NEKIK!

2012. dec. 25. 01:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

a technikádat minősítették,nem a külsődet és az egyéniséged.

ezért természetesen nem jogos a saját hozzá nem értésed miatt másokra haragudni.

2012. dec. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem változtass a hozzáállásodon, mert így csak egy keserű sértődéscsomag leszel, annak meg nem sok értelme van. (engem meg ne utálj) :)
2012. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos a csajok ilyenek. A szép csajok meg főleg, mivel nekik minden az ölükbe hull. Elvárják hogy a pasi legyen full lóvés, legyen fekete Bömöse, cserébe "elnézik" neki ha lusta, vagy netán gonosz.

Az a gáz, hogy a rusnya nők is ugyanezt várják el, csak nekik nincs mire.

2012. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem jogos. De végül is csak magaddal szúrsz ki, mert ezzel a hozzáállással a normális csajok menekülni fognak tőled.
2012. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A magyar lányok kb 90%-a ilyen magasigényű nagyképű bunkó sajnos!
2012. dec. 25. 01:46
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan mondom kisherceg22, már egy ideje olvasom a kérdéseket és te még mindig ezen keseregsz hónapok óta. Mégis mit akarsz, hogy szánalomból rád írjon itt egy lány?

Megmondom, hogy ezzel a stílussal abszolút nem fogod itt sem érdekelni őket. Szard le a lányokat egy ideig. Éld az életed, járj emelt fővel, légy magabiztos.

Annyira ronda nem lehetsz amin segíteni sem lehet. (egyáltalán hány éves vagy?)

Én 22 voltam mikor először csókolóztam és elvesztettem a szüzességem és egy komolynak nevezhető kapcsolatom sem volt.


De azt mondom szarok bele majd lesz ahogy lesz. Addig is megpróbálom élvezni az életemet és nem lányok után siránkozok. Te is tedd ezt mert azzal, hogy naponta kiírsz 4-5 kérdést arról siránkozva mennyire egyedül vagy és milyen rosszak a lányok csak saját magadat asod el az önbecsüléseddel együtt.

2012. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Milyen is a te egyeniseged, hogy igy leszarjak?

Ha a kerdesedet nezem, nem csoda...

2012. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
utolso hozzászlóló igazad van,de pont azért fáj adolog,mert mások és magam szerint semm vagyok ronda,CSAK ÁTLAGOS,amúgy 24 éves vagyok nem volt barátnőm még,rengeteg csajnál probálkoztam már,utca,buli,pláza stb,minden napom nehéz,és szomorú,de nem adom fel,amúgy nem vagyok szűz,jártam/járaok fizetős csajokhoz!
2012. dec. 25. 01:49
 9/24 anonim ***** válasza:
csak azt lehet utálni,aki elutasított,de még azokat se kötelező,ha nem megalázó módon tették.
2012. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én is átlagos vagyok és még, ha igazad is van, hogy az átlagos lányok is jó pasit akarnak maguknak hosszútávon nem válik be mivel jóval kevesebb jó pasi van mint átlagos és jó csaj együttesen, így előbb utóbb rá fognak jönni, hogy a túlnyomó igényik semmit sem érnek és lejjebb fogják tenni a mércét.


Egyébként nem vagyok híve annak, hogy beskatulyázzunk embereket szép meg vonzó alcsoportokba mivel a vonzalom teljesen szubjektív és ami az egyik ember szerint ronda azt a másik találhatja vonzónak.

2012. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!