Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok: Zavar, ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Zavar, ha egy fiúnak kb 4-6 centi hosszú haja van? (Nagyongöndör, és természetes göndör! )

Figyelt kérdés

Főleg a tini lányok érdekelnek, de mindenki írhat!:)

(Átlagos testalkat, húgom szerinte nem ronda a fejem se:))

Tehát, ha egy fiúnak szép göndör haja van, ami csak a fején van, ergo nem ér a válláig stb, na az zavarna? Vagy pont, hogy vonzó?


A haj kb ilyen: [link]


Csak barna, és nem vágok soha se ehhez a csávóhoz hasonló értelmiségi arcot.


2012. szept. 27. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem még sexy is lehet vagy cuki attól függ mennyi idős vagy:D 19/L
2012. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én utálom göndör hajamat pedig állandóan dicsérik de egyik azt mnodja másik azt...és én nem szeretem ezért levágatom mindig kicsire de amugy én is ilyen vagyok barna haj kék szem cuki pofival : D de én nem szeretem göndör hajam 18f
2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretem a göndör hajú srácokat! :) Sokkalta jobb, mint a "kakadu" stílusú fiúkáknak az ékessége. :P 14/L
2012. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem jól néz ki a göndör haj egy helyes srácon :D
2012. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohh! Én imádom a göndör hajú pasikat! Annyira sexi és férfias. Remélem egyszer lesz egy ilyen hajú barátom, mert olyan szívesen belemarkolnék a göndör hajába! De tényleg! Szóval, ne aggódj! A göndör hajad csak előny lehet!
2012. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Imádom. A sok hülye meg állandóan kivasalja, pedig sokkal különlegesebbek lennének, ha természetesen hagynák. Nehogy ki merd vasalni, légy rá büszke, hogy ilyen adottságaid vannak!
2012. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van, és imádom bár lány vagyok ! :D 16/L
2013. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-6cm??? inkább legyen 40-60cm... :P

http://www.youtube.com/watch?v=WKcNf6QIWXI

a fönti klipben az énekes haja például szerintem nagyon jól néz ki

2013. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!