Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha valaki beleszeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki beleszeret egy anime szereplőbe?

Figyelt kérdés
mert nekem nagyon tetszik a Fairy Tailből Natsu <3 <3 <3 és nem tom hogy miért .... De ez ciki .... szerintem nem ... de a véleményetekre is kíváncsi vagyok ... mert lehet h. azért szerettem bele Natsuba mert már annyi csalódás ért a szerelemben........... :(

2012. dec. 29. 20:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. dec. 29. 20:46
 12/25 Komplikato ***** válasza:
Kor függő, ha pár év múlva még nem húsvér emberre buksz, az már ciki. Az meg pláne ciki, ha hozzá mész egy Anime szereplőhöz, mint sok lökött Otaku.
2012. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Messze van az otakuságtól még ezz ...

Chaos;Head-ban a csávo , na az otaku .


Amúgy fairy tail hentai azt bökdösd magadrá , ennyi.

2012. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Bocsi, azt hittem, hogy idősebb vagy. 13 évesen még nem gáz. :)

Ismertem olyan 19 éves lányt, aki "megcsalta" a pasiját egy anime szereplővel. Na, az már gáz.

2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Nem akartam írni a kérdéshez, de erre kíváncsi vagyok. Étrisyon, komolyan nem tudom elképzelni, hogy lehet MEGCSALNI valakit egy fiktív karakterrel? XD Szeretem az ilyen embereket, mindig értelmesebbnek érzem magam mint alapból. XD


Amúgy egyetértek, előbb-utóbb csak kinövöd majd, de azt még hozzátenném hogy 13 évesen kizárt, hogy olyan sok szerelmi csalódás ért volna. Csak most érzed soknak a téged ért negatív tapasztalatokat, később ennél csak rosszabb lesz. :)

2012. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legalább 6-7 olyan anime karakter van, amelyik tetszik, szóval szerintem teljesen normális. Barátnőim mondjuk hülyének néznek miatta, de ha egy másik anime fannal beszélek erről, és küldök neki 500 képet a karakterről velem együtt olvad...:)
2012. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Ja majd kinővöd szerintem is teljesen normális ez.Mostmár ezek a japánok olyan szép lányokat avagy jóképű fiúkat gyártanak!!!Szerintem hogyha valaki nagyon szereti az egyik anime sorozatot,igy vagy úgy de valaki tetszeni fog neki belőle.
2012. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
oké köszönöm ... nekem is a barátnőim nevetnek ezen és amikor átlinkelem nekik a képét Natsunak akk. azt mondják h. téleg cuki .... de azt én sem értem h. h. lehet valakit megcsalni egy anime szereplővel..... amm.... hát kb. 8 szerelmi csalódás ért már eddig és ez az utólsó nagyon sok volt mert ezt a fiut nagyin szerettem és ... hatalmasat csalódtam benne.....
2012. dec. 30. 18:33
 19/25 anonim válasza:
szerintem tök jo :D legalább megvan az álompasid. ennyi idősen én Kakashiba és Joh Asakurába voltam szerelmes :D
2012. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#15: azért írtam idézőjelben. Az említett hölgy megcsalásnak tartja, ha a párján kívül másba lesz szerelmes.

De egyébként már sok alternatív értelmezésével találkoztam a megcsalásnak. Egyik kedves hölgy ismerősöm szerint az is megcsalás, ha valaki fizet neki egy fagyit. (Igen, ezt ő halálosan komolyan gondolta, és nem, nem kistiniről van szó, hanem egy 19 évesről. :D)

2012. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!