Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz az ha? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz az ha? . (anime)

Figyelt kérdés

Szerintetek rossz az ha fiú létemre kedvelem a bishounen animéket?

Sőtt.. Már majdnem hogy megszállottja vagyok a szerelmes történeteknek, imádom őket :D


Nagyon megfogott a Kimi ni Todoke, a Lovely Complex.. Most meg a Tasogare Otome x Amnesia..


Itt főképp a lányok válaszára lennék kíváncsi, de fiúkat is meghallgatok :)



2012. dec. 20. 20:51
1 2 3 4 5
 1/42 Bino ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és imádom az animéket!

A lovely complex az egyik kedvencem :)

Szerintem ebben semmi rossz sincs:d

2012. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Imádoooooom, lovely complex a kedvencem *-* nekem egyáltalán nem lenne baj ha itt a környékemen egy fiú szeretné az ilyeneket, sőt!

hány éves vagy?

2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
szerintem se :) és én is nagyon szeretem az animéket ( lány vagyok)Lovely Complex nekem is a kedvencem :))
2012. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

"Kimi ni Todoke, a Lovely Complex"


A lányom szerint nem probléma-ő is szereti:D


Azért annyira ne szeress bele ezekbe a történetekbe, amíg nem a fiúk szimpatikusak belőle, addig semmi baj nincs:D


by lányom:D

2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

3


Már megint te vagy?:DD


4-eske

2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Hát, ha jólesik engem nem zavar.
2012. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond :)
2012. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem én is szeretem :D bár én bi-srác vagyok :)

Lovely Complex nekem is tetszett :P nézd meg a Bokura ga ita hasonló mint az Love*com :D

2012. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
szerintem nem :)) én is imádom a romantikus történeteket :)) örülnék neki ha a környéken lenne ilyen srác aki, szeretné őket;)) 15/L
2012. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
11%

Én nem akarlak biztatni, de elég ciki, ha fiú létedre szereted a bishiket. Addig oké ha a romantika miatt, de ne menj tovább :D

Amúgy meg nem ciki, ha szereted az animéket, de azért próbálj a műfajba maradni :D

15/L

2012. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!