Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok és még sosem smároltam, mit csináljak, hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
told ki a paladinodat 85-re....
2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont 17 éves voltam mikor először smároltam + szexeltem is ;). Próbálkozni kell, egy lány majd csak beadja a derekát, csak finoman és diszkréten. Sok sikert!
2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
keress egy lányt akivel smárolhatsz:)
2012. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elarulok egy titkot.Mikor eloszor csokoloztam, a lanynak nem arultam el hogy meg soha...:p

Lassan osszeert az ajkunk, egy kicsit simogattam az ajkat az enyemmel, aztan jottek a pici puszik, majd a nyelv de epp csak a hegye, egy ido utan mar rendesen smaroltunk es meg meg is dicsert hogy jol csokolok.

Szoval nem kell parazni, ezt nem lehet elb@szni.Csak finoman kezdd, ne dug le egybol a nyelved a torkan.Ha o tamad a nyelvevel, fimonam huzodj vissza, mosolyogj, es kozelits megint, ajkakkal.Ezt addig ismetled amig megadja magat es nem dugja a nyelvet a szadba (persze szavak nelkul) ez is plusz pont lesz mert jatekos voltal,es az ilyen jatek elegge izgato is.Amikor lecsitult, kezded a fent emlitett "technikat".

Mai napig igy adom a lanyoknak az elso csokot es bizony tetszik nekik.

Kez es labtorest:)

2012. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 flindi válasza:
Hát mondjuk törekedj rá.... járj buliba, légy igényes :)
2013. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az első csókot szerintem nem lehet elsietni, mint ahogy a szexet sem. Nem ismerünk, nem mondtál magadról egyebet csak annyit, hogy 17 vagy. Lehet, hogy nem volt olyan lány aki megérdemelt volna? Vagy te voltál túl válogatós? Mindenesetre én csak azt tudom tanácsolni,hogy ne siesd el a dolgot. Ez nem kor függő. Lehet,hogy fejben már készen állsz rá, de csak olyan lánnyal tedd akiről tudod, hogy szeret.:) Lehet,hogy túl dramatizálom, de meg vagyok róla győződve, hogy ez később minden embert befolyásol.
2013. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!