Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyennek kell lennie a gimis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyennek kell lennie a gimis éveknek? :/ Ha ilyen a személyiségem, attól még kapcsolatok terén lehet valami, vagy mindenhol változtatnom kell hogy majd összejöjjön valami is?

Figyelt kérdés

Gimi 2. évét taposom, de mondhatnál, hogy van igazán jó barátnőm. Aki mellett ülök, meg akivel párba szoktam lenni aranyos csaj, bár betegsége miatt vannak szociális problémái, amitől néha a falra mászok, de amúgy vele vagyok a legjobban az osztályból, mégse igazi barátnőm. Pl ugyanarra mennénk haza, mégse vár meg, hanem egyedül indul el, a szüneteket meg egy másik osztályban tölti ahova az általános iskolás barátnője ment.

Elég zárkózott vagyok, az a típus, aki nem megy oda valakihez dumálni ha nem hívják, hanem inkább leülök és olvasok. Első év elején mikor kellett a másikat pár hónapos ismeretség után jellemezni, a bizarr, meg ijesztő jelzőt kaptam, pedig akkor még nem is hordtam ennyi fekete ruhát meg nem húztam ki a szemem feketére, mint mostanában (nem csak feketét hordok, és nem vagyok se goth se emós). Mindegy, szóval ellennék én így is, egymagam, csak nem ezt reméltem a gimitől a sok amcsi film láttán (a LB-s bulizós részre gondolok, nem feltétlen a pasizzunk/ba*unk orrba szájba :D) aztán rájöttem, hogy azért az elég felfújt dolog, de mostanában is, mikor látom hogy a többiek milyen jól egybe vannak, ha valaki szomorú a klikkből megvigasztalják, suli után elmennek még kajálni... és meg húzok haza. Néha azt érzem, hogy bemegyek, végigülöm az órákat azt kész, de valami több kéne a gimis élethez.

A többiekkel akár közös témánk is lenne, mert (ahogy az egyik csaj egyszer rá is világított) ugyan azokat a könyveket olvassuk, egy csomót adok is nekik kölcsön, de mégis elkönyveltek egy halálcomplexumos csajnak és kész.

Ha látom, hogy "odaférek" odamegyek a többiekhez, de nem akarok AZ lenni, aki odatolakszik mikor senki se akarja, hogy ott legyen.

És kibírható vagyok, mert általánosból van legjobb barátnőm akivel még mindig nagyon jóban vagyok de ő más suliba ment, délutánonként is bent van így talizni se tudunk. Átkozom magam azóta is, hogy nem rángattam ide magammal. Akkor talán minden szép lenne, mert kettőnk közül ő lenne az, akit megszeretnének a többiek, és általa engem is behúznak a buliba...


És ebből kifolyólag, hogy nincs igazán barátnőm, nem visz bele senki bulikba (nem feltétlen diszkóról van szó), nem tudok új embereket megismerni, srácokat se akikkel esetleg lehetne valami...


Min kéne változtatnom, hogy valami változzon? :)


Aki végigolvasta és igyekszik megérteni esetleg tanácsot adni annak ezer köszönet.

(A félreértések elkerülése végett, nem most keresek pasit, csak a jövőre nézve vagyok kíváncsi/kicsit elkeseredett)


16L


2012. nov. 25. 21:06
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

bezzeg a mi osztályunkból hiányzott a fekete rucis komplexusos csaj [szőke komplexusos volt de az sosem volt a zsánerem XD] kibszás pedig anno 15-16 évesen mennyire tudtam velük bánni ... na m1 most már leszoktam rólatok ÉLJENEK A PUNK CSAJOK!


h a kérdésre is válaszoljak: hát őőőőőő menj oda aztán ha vkit zavarsz akkor majd elküld.


bocs személy szerint már túl vagyok a gimi probléma körön így már nem tud különösebben megfogni a téma. egyéb iránt tényleg ijesztő vagy, vagy legalábbis ijesztően emlékeztetsz 1 csajszi 16 éves önmagára. érdekes. [jó azért azt szögezzük le h a fekete rucis komplexusos tini csaj nem 1 ritka fajta szóval nem nehéz hasonlóságokat találni ezt alapul véve.]

2012. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát tipikus helyzet sajnos. Gimi elején nagyon könnyen megbélyegzik az embert, amiből nehéz szabadulni.

Én mégis azt tanácsolnám, hogy ismerkedj, menj oda a többiekhez. Ha tényleg nem vagy egy begyöpösödött valaki, akkor hidd el be fognak fogadni. Ha nem sikerül változtatni magadon, akkor sajnos marad a helyzet(ami nem feltétlenül baj).

A gimi egyáltalán nem olyan mint az amcsi filmekben. Az egyetemet/főiskolát tudnám hozzá hasonlítani, de a gimit egyáltalán nem, szóval ezzel nincs gond nálad.


Összegezve, nem baj ha visszahúzódó vagy (nekem bejönnek az ilyen lányok), de ha nem érzed így jól magad, akkor neked kell változtatni rajta.

2012. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha már hasonlítani kellene vmihez: japán filmek / animek/ mangák stb stb. bár azért ott sokkal jobban munkál a közösség tudat mint nálunk szóval innen nézve az 1 kicsit túl idealizált de a lényeg érthető: a bölcsi azért jó mert nem emlékszel rá h mennyire szr volt, az ovi azért jó mert büntetlenül stírölheted a 20 éves csajokat, az ált. isk. azért mert sajt de az kijelenthető h itt még sokkal egységesebb a közösség mint pl gimibe, gimi lényege h megtaláld hova akarsz tartozni aztán jöhet a jellemfejlődéssel egybekötött társasági élet és 11-12be az alapozás arra h az egyetemi első piáláson ne feküdj meg 2 sör után :D az egyetem azért jó mert.. fogalmam nincs még csak azon melózok h felvegyenek szóval rohadtul remélem h vmiben jó lesz :D persze van 1 olyan érzésem h SAJNOS nem csak annyiból fog állni h gruppen szex a kolesz szobába és deríliumos mámorban fetrengés.
2012. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as válaszolónak: Ha azt akarod, akkor csak annyiból fog állni :) Ha komolyabb terveid vannak, akkor nem csak.
2012. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

"Előadás helyett kocsmába jártál,

Valahogy mégis lediplomáztál.

Az egész világra nyelvet ölthetsz,

Papírod van róla, hogy embert ölhetsz."

2012. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

20f


Egy barát nekem is jól jönne, akivel ki tudnék mozdulni :S


Szerintem próbálkozz beszélgetni emberekkel. Mozdulj ki minél többet, főleg hétvégén, az áltsulis barátnőddel :) Most már kezdhetsz szervezni valami közös programot... :)

Sportolni menj el valamit, ahol fiúk is vannak!

A küzdősportok jók lehetnek (pl cselgáncs), mert ott tényleg közel kerülhetsz a társakhoz :D


Amúgy merrefelé laksz?

2012. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát..én elsős vagyok még a gimiben(de szalajtottam), viszont én is csak mostanában kezdek belecsöppenni abba az életbe, ami tényleg a filmekben van.:) Megmondom őszintén, hogy nekem sincs úgy igazán legjobb barátnőm, de sok jó van. Régen én is nagyon visszahúzódó és csöndes voltam..szerintem a 'régi' barátaim lassan visszasírják azt az énem.:D Amúgy én úgy csináltam, hogy felkerestem egy régi barátnőm(aki mellesleg elég bulizós) mert hát már régen beszélgettünk, és ő hívott el egy buliba. Ott megismertem még pár embert és legközelebb meg már még többen mentünk(a 2 társaság).:)

Ha változtatni akarsz akkor hajrá! Menj oda az osztálytársaidhoz beszélgetni, hidd el, hogy nem fognak elküldeni. Próbálj meg egy picit nyitottabb lenni feléjük. Vagy kezd el beszélgetni néhány régebbi barátoddal.:)

2012. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6: Aranyos, hogy a küzdősportokat említetted, mert egyet én is űzök nyár óta. :) Ott jó a társaság, sikerült beilleszkednem annak ellenére, hogy még igen-igen kezdő vagyok, de türelmesek velem. Amúgy fővárosi vagyok, amivel az a gond, hogy olyan sok a lehetőség hogy nincs/a sokból egyiket se tudom megragadni.


7: A régi barátokkal az a gond, hogy nagyjából, úgy igazán a legjobb barátnőm van. Általánosban 6.-tól kezdett szétesni az osztály főleg a lányok, mert jött a plázacica divat, a pasizzunk már 12 évesen dolog, és csak én meg a barátnőm maradtunk ki ebből. Amit nem bánok, csak az a rossz, hogy a többiek "elromlottak". Bár lehet, hogy én nem vagyok jó tinédzser... :D


Köszi az eddigieket.

2012. nov. 27. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a pár hónapos ismeretség utáni jellemzősdi szerintem óriási marhaság, nem értem a tanárok miért csinálják. Ha van egy alapból zárkózottabb gyerek, akkor jól mondjuk meg neki egész osztály előtt, hogy még jobban elzárkózzon. Szerintem ez nem fair dolog. Azért írom ezt mert én is így voltam a gimiben, nagyon különböztek a többiek személyiségileg, és én is megkaptam, hogy zárkózott vagyok stb. csak az volt ezel a bib, hogy akiket bírtam azokkal teljesen jól kijöttem, szal elég rosszul ítéltek meg, nálad nem ennyire rossz a helyzet! Én végigszenvedtem 0. miatt 5 évet és hát elég rossz volt, bár 1-2 gyerekkel azért jóban voltam. Viszont ne pánikolj amiatt, hogy lemaradsz valamiről, mert semmiről nem maradsz le, nagyon fiatal vagy még, ha bepánikolsz, butásokat fogsz csinálni, amiket később megbánsz. Próbálj osztálykiránduláson ismerkedni, ott a legjobb. De nem kell ezt felfújni, gyorsan elmegy, és az igazi jó társak egyetemen lesznek, ezt bizton állítom:) 23/F
2013. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a kisbetűst. De azt biztosan mondhatom, hogy sohasem kell megváltozni. Idővel vagy immunis leszel a fájdalomra, vagy találsz valakit. Egyébként sem tudsz megváltozni. Ha mást mutatsz, az nem megváltozás
2013. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!