Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha előttete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha előttetek átmerne öltözni egy lány?

Figyelt kérdés
Az egész történet úgy volt, hogy az osztályfőnököm elengedett a gimiből hamarabb, így betudtam menni az évfolyamtársakhoz tesiórára, és van egy csaj, akivel már régebben csókolóztunk. Láttam, hogy bemegy a barátnőjével a női öltözőbe, így gondoltam én is bemegyek(:D) és beszélgetek vele/ük. Aztán beengedtek, és a csaj simán átmert öltözni előttem, nem csináltam semmit, csak néztem, mivel ott volt a barátnője is, de azért azt tudni szeretném, hogy Ti mit csináltatok volna a helyemben, illetve mit csinálnátok most a helyemben?

2012. dec. 30. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Semmit.

Jól tetted hogy semmit, ilyen ribivel am se kéne semmit..

2012. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit
2012. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én női oldalról:

szerintem ebben semmi új nincs.

Én anno fiú kosárcsapatban kosaraztam és mivel ciki volt mindig nekem a bírák szobájában öltözni, így feladtam és öltöztem én is a fiúkkal. Baromira nem vagyok szégyenlős. (igaz ez köszönhető ennek is)


Szerintem SEMMIT nem kellett volna tenned és szerintem semmi különös dologgal nem bír a történet, bár így fiatalon én is szeretem kombinálni.


23/L

2012. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha strandon lett volna, fürdőruhában, akkor az mit változtatott volna a helyzeten?
2012. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mar mitol lenne ribi?
2012. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért mentél be és nem vártad meg, hogy kijöjjenek átöltözve. (nem hiszem hogy olyan fontos mondanivaló volt, hogy ne várhatott volna.) Ne csodálkozz, ha az öltözőben átöltözik. :D

Amúgy valószínű a csaj meg azt hiszi, ezzel meg tud hódítani (lehet jól hiszi) mert ha engem zavar, ha egy pasi látja ahogy öltözöm, akkor kitessékelem.

2012. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Az én szemembe ribi, mert már nem kislány, és bugyi+melltartóba is gáz ha vki olyan látja, akivel nem jár, és nem az orvosa:D. Minimum h ki kellett volna küldenie, mert nem volt belekényszerítve h előtte kelljen öltöznie. Nekem is kellett már fiúk előtt, de inkább fogtam, és megoldottam h minél kevesebbet lássanak..

Ezt ő direkt csináta...

2012. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam át mer öltözni az osztályteremben fiúk előtt, ha ünnepség van és át lehet öltözni utána. Nincs ebben semmi kül.
2013. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!