Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor középiskolás voltam jártam egy fiúval 2 évig. Ez a fiú egyel felettem lévő osztályba járt, mikor elballagott pestre költözött ( ezt már a kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy ő pesten fog élni miután befejezte a gimnáziumot ). miután elment 2 hetente lejárt hozzám.. viszont ez egy idő után már nem müködött és megbeszéltük egymással, hogy szakitunk. ez volt kb. 1 évvel ezelőtt. eleinte beszéltünk még aztán egyre kevesebbet.. ő összejött egy másik lánnyal.

én ebben az évben ballagtam el, és felköltöztem anyukámhoz. már szinte el is felejtettem a fiút, de ma összefutottam vele a városban, ő is egyedül volt és én is. úgy történt, hogy mentem az utcán ő pedig észrevett és odajött hozzám. nem láttam már legalább 1 éve.. és akkor ugy éreztem mindjárt elsirom magam, megöleltük egymást, de annyira hihetetlenül jó volt, nem tudom leirni milyen érzés... aztán leültünk beszélgetni. a barátnőjével szakitottak 1 honap után, és azt mondta, hogy még mindig engem szeret..

nem tudom mit csináljak.. halgassak a szivemre..? mert én is szeretem őt, viszont... áhh nem tudom. ti mit csinálnátok a helyembe? volt valaki ehez hasonló helyzetben?



2012. dec. 11. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megér egy próbát.
2012. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb hasonló sztori fog megtörténni velem is "sajnos" jövőre, és ha nekem lenne választásom, biztos, hogy mindent megtennék, hogy újrakezdjük, avagy ott folytassuk ahol abbahagytuk:)


NE hagyd, hogy még egyszer elveszítsétek egymást, ha szereted és ő is téged:)-Ez egy ajándék az élettől, veheted úgy.

Sok sikert!:)

2012. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő szeret téged, te szereted őt. Hol itt a probléma?
2012. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe !
2012. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
újra!
2012. dec. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy ti egymásnak vagytok teremtve
2012. dec. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, aranyosak vagytok:) Majd meglátjuk mi lesz belőle:)
2012. dec. 12. 16:22
 8/12 anonim válasza:
szerintem mindenképpen legyet újra együtt ha mind a ketten szeretitek egymást!! :)) <3
2012. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem hallgass a szívedre,mert ha nem szereted eléggé és mégis összejössz vele,de aztán rájössz, hogy rossz ötlet volt akkor tuti összetöröd a szívét.
2012. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem.:)


Nem is azért szakítottunk, mert már nem szerettük egymást, hanem mert el kellett mennie és nem működött a távkapcsolat.

11.-e óta ( amikor kiírtam a kérdést) minden nap találkozunk.:)Még egy csomó mindent meg kell beszélnünk.

De nagyon szeretném, hogy megint együtt legyünk:)

2012. dec. 16. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!