Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek az "aranyos srácok"?

Figyelt kérdés

Rendszerint találhatunk valami közös testi jellemzőt az "aranyos srácoknál". vagy túl alacsonyak, túl gyengék, vastag lencséjű szemüveget viselnek, pattanásosak, ujjnyi pénisszel rendelkeznek, esetleg a testtömeg-indexük magasabb az átlagosnál. Bármi ezek közül ill. ezek tetszőleges kombinációja előfordulhat náluk. De a lelkük szép, legalábbis ezt próbálják mutatni.


Mivel a magukhoz való eszük azért megvan, tudatos stratégiát dolgoznak ki a kiszemelt nők meghódítása érdekében: barátok lesznek, a romantikus, érző énjüket fogják előttük csillogtatni, és aztán hátha idővel, a lassú víz partot mos-módszerrel létre is jöhet az egybekelés.


Az aranyos srácok rendszerint gyávák és művészlelkek. Jól játszanak valamilyen hangszeren, esetleg festegetnek, verseket, prózát írnak. A lényeg, hogy a kiválasztott kishölgy méltó partnere lehessen egy esetleges "szakmai" jellegű beszélgetésben, vitában - vagy értsen valamihez, amit a lány újdonságként csodál.

Ha lelkizésre kerül sor, az aranyos srác örök fájdalmához nyúl vissza: volt szerelméhez, aki feltehetőleg eddig az egyetlen is volt, és őt szerinte megalázó módon dobta el magától. A lelkitárs-lány könnyes szemekkel hallgatja végig a történetet sokadszorra, és vigasztalja, látja el a srácot jótanácsokkal.Az aranyos srác ilyenkor megpróbál valamilyen alattomos húzással ölelést vagy kézfogást, érintést kicsikarni a lánytól, de az csak rövid időre sikerül neki.


Én legalább is óvakodok az aranyos srácokkal szívesen barátkozó nőktől. Náluk valami nincs rendjén.

Gyanakvással tölt el, ha a környezetemben egy aranyos srác a Reiki-módszert, esetleg masszőrtudományát próbálja a lányokon bemutatni.

Ilyenkor önmérsékletre intem, esetleg kikérdezem sportmúltjáról, kedvenc perverziójáról de annyira sose szégyenítem meg, hogy a jelenlévő csajokban szimpátia ébredjen iránta.

Ti hogy vagytok ezzel?



2012. dec. 30. 14:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Többször elkellett ezt olvasnom,hogy felfogjam. Te normális vagy? És mi van ha nem a külsejükért szeret valaki valakit? miért baj ha művészlelkek?

Úristen te biztos egy hárpia vagy. Egy formás jónő, hatalmas keblekkel,arcod tökéletes, remek nagylelkű,bátor,művelt nő vagy. Gratulálunk hozzá Mrs. Tökély

2012. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ember!

Te beteg vagy? :O

de tényleg....

2012. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Te egy mocskos r.anc vagy! Az a tipikusan anyagias, dubájozós némber. :)
2012. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Hja,

ma vasárnap van!


Ilyenkor a bolondok is netezhetnek!!

2012. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek nem esett volna le, ez a barom nem lány...
2012. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"Akiknek nem esett volna le, ez a barom nem lány..."


Honnét tudod? Amúgy nem baj, én szeretem az ilyeneket elküldeni a p.ba! :)

2012. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Árány a kezemen

Káláp a fejemen

Irígyek rám a többi rájok

Fő a sukár öltözééék..."



Szóvál így legyíl árányos, hogy kezdebe az árány. Áztát kámázzák a csájjék.

2012. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Honnan?


"Én legalább is óvakodok az aranyos srácokkal szívesen barátkozó nőktől. Náluk valami nincs rendjén. "


"de annyira sose szégyenítem meg, hogy a jelenlévő csajokban szimpátia ébredjen iránta."


Ez enyhe féltékenységre utal...

2012. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Magas fa,rövid kötél
2012. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Na mindegy. De ha nő akkor mehet dubájba mivel oda való, majd ott helyreteszik a száját minden módon! :)
2012. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!