Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért van az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy az "aranyos" fiúk bejönnek nektek, de mégsem őket választjátok?

Figyelt kérdés
Hanem többnyire a nagymenő bunkókat, akikre nap mint nap panaszkodtok.
2012. jún. 26. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem unjátok még? 100 ilyen kérdés íródik ki hetente. Lehetne a keresőt is használni.
2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a propaganda. Nèzz utàna milyen hatèkony lehet.
2012. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Hagyjatok már ezzel a "minde csak a bunkókat szereti" dumával -.-" Most mi is kezdjük el, hogy minden pasi a nagymellű csajokat szereti bla bla bla? Nőljetek már fel és menjetek el szórakozni, vagy legalább ne a gép elött kockuljatok és akkor meglátjátok a való életet. Jah és ilyen rimánkodó senkik tényleg nem kellenek a csajoknak
2012. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hehe. Nem tudok a gèp elôtt kockulni, tabletem van.
2012. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most ismét leírom, nem azért választják őt mert bunkó hanem mert ő tetszik nekik, lehetsz te is bunkó, de ezzel csak még kevesebb esélyed lesz a lányoknál, kb a legtöbb lány így választ ronda+bunkó<ronda<helyes de nem kifogástalan a modora< helyes és kedves
2012. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőkben van egy kettősség: ösztönösen az erős, domináns, határozott és akár agresszív férfiakhoz vonzódnak. A nevelésük pedig ennek a fordítottja: "te is olyan erős vagy legalább", "nehogy már a férfi mondja meg" stb..

Ez egy marha nagy feszültséget okoz a nőkben. Pl. elvárják, hogy a férfi önállóan döntsön, vezessen és ha dönt, akkor meg hisztiznek, hogy miért döntött nélkülük...

Gyakori jelenség.

Alap, hogy a nőknek fogalmuk sincs, mit akarnak a férfiaktól valójában.

Na most legyél okos, mint férfi ember... Én azt mondom ne légy túl kedves és jó fiú, de bunkós sem, és néha váltogasd a szerepeket, ez talán segít.

2012. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11:17, amíg a helyzet nem fog változni, több ezer is lesz, jobb ha hozzászoksz


A pasik azért szeretik a nagycsöcsű nőket, mert a csajoknak kötelező szépnek és csinosnak lenni, nekik kell indokot szolgáltatni hogy a hímek udvaroljanak nekik. Pont hogy a "rimánkodó senkiknek" van igaza mert a nők anyagias ostoba libák lettek mind, ha nincs pénzed meg kocsid le se szarnak :@ a szórakozóhelyen meg aztán baromira be lehet ám csajozni, főleg a hetedik vodka narancs után, úristen, legalább hülyeséget ne beszélj már -.-

2012. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem, hogy egyáltalán nem tetszenek a "nagycsöcsű" lányok, általában.
2012. aug. 16. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ez egy hazug világ, azért!
2012. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleve elutasitom az ilyen altalanositasokat!


Aki elöször meglat valoszinüleg engem is pont ilyen nagymenö bunkonak tart. Dübörgö custom-chopper, börszerko. Emellett meg 30 sem vagyok es eleg komoly manageri allas, amihez olykor szükseges, hogy kompromisszumra valo tekintet nelkül en hatarozzam meg az iranyt. Tisztaban vagyok azzal is, hogy amellett, hogy odafigyelek magamra, szerencses külsöt is örököltem es nem esik nehezemre, hogy egy mosollyal, pillantassal elvarazsoljak egy-egy lanyt. Ehhez tarsul egy nagyon kreativ, de legalabb ugyanannyira beteg humor, ami semmilyen cenzuranak nem kepes alavetni magat es mivel leginkabb sajat szorakoztatasom celjabol sütöm el ezeket, nem erdekel, hogy mas ertekeli vagy erti, örömmel es nem eppen diszkreten röhögök sajat poenjaimon.


Gyönyörü, okos es meglepö modon hasonlo humorral rendelkezö baratnömmel lassan 3 eve vagyunk együtt. Öntudatos de szereny lany, mediaban dolgozik. Nem meglepö, hogy vagy egy tucat "aranyos" fiu baratja van, akik szemrebbenes nelkül a fel karjukat es herejüket adnak oda, ha ezaltal eselyük lenne nala. Közülük a legbelevalobb több ev utan meglepetesszerüen megcsokolta es utana az alkoholra hivatkozott (termeszetesen mielött összejöttünk volna). Elsö talalkozasunk alkalmaval az agyamben kötöttünk ki. Azota fülig szerelmes belem, boldogan elünk együtt.


Volt, amikor megkerdeztem töle, hogy megismerkedesünk elött miert nem jött össze egyikkel sem. Elöször arra hivatkozott, hogy csak bratok, de vegül elmondta, hogy: "Tudom, hogy te szeretsz. Amikor bizonytalan helyzetbe kerülök, nem latom a kiutat es rossz iranyt valasztok, te nem fogod meg a kis kezem, hogy menjünk rajt vegig együtt. Te felkapsz, megfordulsz velem es minden visitasom ellenere az ellenkezö iranyba cipelsz."

2014. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!