Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tudja, hogy sírtam miatta, és nem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szerelmes vagyok. A srác azt mondta, hogy szeret, aztán 1 hete totál részegen taperolt lányokat előttem. Az egyiküket le is smárolta. Tudja, hogy sírtam miatta... Most úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Nem kért bocsánatot. Még nem mondtam neki, hogy örülnék neki, ha megtenné... nem hiszem el, hogy nem érzi, hogy ez szükséges. Annyit mondogat, hogy ő többet nem lesz részeg, ha én is ott vagyok. És, hogy szeret...


2012. dec. 30. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet h nem is emlékszik arra h mit csinált???
2012. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

" hogy ő többet nem lesz részeg,

ha én is ott vagyok."

Ez milyen gáz már.

Miért amúgy amit nem látsz nem fáj?

2012. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudja, mert ott voltak a barátai, akik elmondták neki.
2012. dec. 30. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Ejha, küldeném a barátodnak az alábbi képet:

[link]


Neked pedig további jó szórakozást kívánok, elvégre a lányok az ilyen hapsikat szeretik a legjobban.

2012. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Félreértesz,mert én ezzel arra célzok,hogy ő azt mondja csak akkor nem fog piálni és taperolni ha ott vagy.
2012. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, amit írsz, és igazad van. Azért vagyok teljesen tanácstalan, mert nem tudom, hogyha leülök vele beszélni, és elmondom, hogy mennyire meg tud bántani, akkor azt nem fogja-e kihasználni. Mert azzal ellentétben, hogy a 3. válaszoló mit írt, én nem szeretnék egy ilyen sráccal lenni. Csak eddig erről az oldaláról nem ismertem :(
2012. dec. 30. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám a helyedben,de te tudod,de valószínű,hogy ugyanígy fogja folytatni.
2012. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem emeled a kalapod és lépsz tovább? Annyi normális pasi van, akik egy normális nőre vágynak, ennél ezerszer jobbat találsz..
2012. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mert azzal ellentétben, hogy a 3. válaszoló mit írt, én nem szeretnék egy ilyen sráccal lenni. Csak eddig erről az oldaláról nem ismertem :( "


Nem azt írtam, hogy mit szeretnének a lányok hanem, hogy mit szeretnek. Ne haragudj meg, de sokan közületek olyan egyszerűen vannak drótozva, mint egy cserebogár, a viselkedést tekintve. Ha egy fiú nem nyalja ki a popsikátokat ráadásul bejön más csajoknak is, sőt még kicsit kavargat is velük, akkor fülig beleestek, mert ezt értékelitek tudat alatt "domináns viselkedésnek". Ettől jön a sok érzelem és altáji nedvesség.


Nézd meg a saját példád. Nem azt írod, hogy "az a szemét jól bek*rt és annyira sz@rba se nézett, hogy ne előttem smároljon más luvnyával és mindezzel porig alázott, ráadásul közönség előtt. Másnap pedig szintén annyira fosnak kezelt, hogy meg se ígérte, hogy ez nem fog megismétlődni, csak azt, hogy nem az orrom előtt. Emiatt ott helyben kirúgtam és soha többé nem akarom látni."

Na, ez lett volna a logikus viselkedés. De mi történt? Mi is az első mondatod ott a "Sziasztok!" alatt? Nocsak! Hát szerelmes vagy belé, még hozzá jelenidőben! Ide a rozsdás bökőt, hogy ha lefeküdt volna az egyik luvnyával, akkor is együtt lennétek. És az a trükk, hogy ezt nemcsak én tudom, hanem a párod is...

2012. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen jó lehetett annak a kislánynak egy részeg disznóval smacizni.

De te sem vagy 100-as az biztos.

Neked nem is lehet tanácsot adni,mert meg sem értenéd.

Na mivel ilyen válaszokat adok, azért vagyok 60 pont körül.

2012. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!