Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek bele egy fiúba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek bele egy fiúba?

Figyelt kérdés
Ez lehet hogy érdekesen hangzik de van 1 fiú aki nekem nagyon tetszett de nagyon sokat sírtam szenvedtem miatta. El szeretném felejteni most van egy fiú tetszek neki látom hogy komolyan gondolná de még mindig az b*nkó fi tetszik. Tudom hogy el kell felejtenem ezért igent mondtam a fiúnak akinek tetszettem de nem érzem magam jól hogy tudnám elfelejteni a másikat és megszeretni a mostanit?

2012. dec. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

édes Istenem!


Ez nem lehet elmagyarázni. :) Mi az hogy hogy szeress bele. Egyszerűen érezni kell. Pillangók vannak az ember gyomrába ha szeret valakit és rá gondol sokszor, hiányzik neki az illető stb...


De bocsi! Ezt csettintésre nem lehet érezni. Vagy érzed egy férfi iránt, vagy nem.

2012. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem lehet elmagyarázni de el kell felejtenem a másik fiút!
2012. dec. 26. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt lehetőleg minél többet.Aztán meglátod.Vagy kialakul valami,vagy nem.Ha meg nem,majd a következővel.
2012. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

JEGYEZD MEG EGY ÉLETRE, HOGY NEM HASZZNÁLUK MÁSIK EGYÉNT A FELEJTÉSRE. NEKED SE ESNE JÓL!!!! HA TE FELEJTÉS-ALANY LENNÉL!


Ne butáskodj már!

2012. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.nek igaza van....ha csak megpróbálod bemesélni magadnak hogy szereted akkor az nem lesz jó....szenvedni fogtok tőle mind a ketten...

Ha én valakiről tudom hogy bunkó szar alak akkor már kiszerettem belőle...de nem tudom másnál hogy van

2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!