Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon furcsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon furcsa? 15/L

Figyelt kérdés
2 éve "jártam" egy sráccal, de nem volt vele semmi sem. Azóta is jóban vagyunk de neki azóta sok csaja volt, meg kavarásai, nekem meg nem volt azóta senkim és még nem is csókolóztam. Folyton mondogatja az ilyen ügyeit, pedig tudja hogy szeretnék már csókolózni, de attól ő mindig "kínoz" amikor felhozza témába ezeket. Hogyan mondjam meg neki hogy ne. Azt hiszi hogy nem zavar, pedig igen.

2012. dec. 30. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem azt hiszi hogy majd így ki tud használni
2012. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, hogy ez az ő magán ügye, és nem szeretnél róla tudni, ennyi. :) Egyébként szerelemből legyen az első csókod. 15/f
2012. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem érdekelnek a nőügyei.
2012. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi midenkinek :)
2012. dec. 30. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
hagyd azt a fiút a fenébe. ezt velem is megcsinálták. én is 15 éves voltam. én is csak "jártam" vele, úgymond. én is tudtam, vannak neki mások. jó, én is randiztam utána egy másik fiúval. ő nem tisztel téged. ne vele legyen az első csókod.
2012. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt ő is pontosan tudja mmint, hogy kínoz. Ő is még elég gyerek, már bocsi, ezt ne leminősítésnek vedd, nagyjából egyidősek lehettek ha jól sejtem, de érzelmi síkon ő még a korotoknál is éretlenebb. Próbáld meg leoltani de úgy rendesen, ha nem változik akkor szerintem nincs dolgod vele. Ezt persze neked kell eldönteni. Nem mondom, hogy ez egyszerű dolog, fordított esetben nekem sem biztos, hogy menne, de ha belátod az segít. Hogy lásd nem csak úgy tippelek velem is előfordult már, hogy le kellett mondanom egy lányról mert egész egyszerűen kiábrándultam belőle, nem kis erőfeszítésembe került, nem is csak úgy csettintésre nem is azért mert mintha akkora hibája lett volna csak erre a döntésre jutottam, persze előtte próbálkoztam. Eddig még nem bántam meg, szerencsére vagy talán nem is szerencse találkoztam egy sokkal "jobb" lánnyal, nekem legalábbis jobb. 20F
2012. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tök jó hallani h vanak olyan lányok akik mèg nem csokoloztak xD èn soha nem vagyok ilyen szerencsès :) am szerintem elönyödre fog válni :) 14/F
2013. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy egyedül :D és az a fiú nem érdemli meg hogy foglalkozz vele. Nem tudom mennyire tudsz érdektelen lenni, talán neked kell rájönnöd hogy nem érdekel, ismerkedj más pasikkal, éld az életed és ne törődj vele.
2013. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!