Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így az emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így az emberrel sokszor? Veletek volt már így? (lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok,majdnem 16.Sosem voltam szerelmes egész múlt hónapig.Nem mindig ez járt az eszemben,de kb október elejéig 13(igen furcsa olyan korán,de na :D)arra vártam mikor leszek szerelmes,de semmi.(bár most inkább kívánnám hogy ne legyek,mert viszonzatlan de ez más téma.Az év elején eldöntöttem hogy jól van ez így,nem is kell senki akár sosem.:D Na,rá 2 hónapra meg persze szerelmes lettem.Egyrészt ez miért van rengetegszer így?(sok ismerősöm mondta hogy velük is így volt)Másrészt még mielőtt ebbe a fiúba beleszerettem teljesen más volt az ideálom mint ő:barna egyenes félhosszú haj,barna szem,kicsit kreol bőr,elegánsabb fiú,ingek meg stb,visszahúzódóbb fiú(ezzel szemben ő: hullámos félhosszú szőke haj,hófehér bőr,kék szem és az elegánstól távol áll inkább vagányabb,és nem olyan nagyon,de normális keretek közt úgymond nagyszájú).Ráadásul ő pont olyan fiú,akiről soha nem hittem volna hogy beleszeretek akkor se ha ő lenne az utolsó.(nem utáltam soha,csak azért nem mert nem lett volna igazán elképzelhető hogy belé szeretek mint ha pl: csak 1 osztálytársam lett volna.de lényegtelen is honnan ismerem).Ezek miért vannak így sokakkal?

2012. dec. 29. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tagolod akkor én ezt el nem olvasom.


Köteg szöveg hegyén hátán, annyit nem ér a problémád, hogy kifolyjon a szemem.

2012. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óh b*szdmeg de qrva hülye vagy. Nem vicc.
2012. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát őőőő. Miért foglalkoztat ez a kérdés? Igazából nem vágom mi a gondod. Hogy nem ideál a mostani pasid de mégis szereted? Van ez így.
2012. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert szinte mindennel az szokott lenni,hogy akkor lesz meg ha nem keresed.
2012. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.Nem igazán problémám,csak kíváncsiság.De nem kell elolvasd ha nem akarod.

2.Kösz,kedves vagy...

3.Nem a pasim,nem igazán problémám csak kérdés hogy mért van így sokakkal?

2012. dec. 29. 23:58
 6/8 A kérdező kommentje:
4.Köszi a választ.
2012. dec. 29. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, hogy "miért szereted a macskákat, mikor kutyapárti vagy?!"
2012. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még sok ilyen lesz és ennél sokkal bonyolultabb helyzetek is. Hogy kibe szeretünk bele áltozó. A viszonzatlan szerelem gyakori és kell is ahogy majd a csalódás is. Anélkül nem tudod értékelni a jüt. Tudod ha nincs eső nem tudsz örülni a szivárványnak sem....
2012. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!