Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha 14 évesen egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha 14 évesen egy 17 évessel járok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, az -.-
2012. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha te helyesnek látod..

Az emberek 90%-a azt fogja mondani hogy egy 14éves kisgyereknek még inkább a tanuláson meg a legon járjon az esze mint azon ,hogy nála idősebbekkel csajozzon.

Szerintem ha normálisan viselkedsz mellette (nem bunkósodsz el, szüleidnek is szót fogadsz tanulsz stb.)akkor semmi baj nincs.Ismétlem hogy ez csak az én véleményem

2012. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves lányismerősöm egy 51 éves faszival van együtt. Szerinted?
2012. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem pedig nem az. Az én unokatestvérem és a férje is elkezdtek ilyen korban járni, és mostmár férj és feleség.
2012. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Öm szerinted xĐ besirtam rajtad bicsi :D nem szokásom de ez nem baj hanem ciki és hogy fogalmazzam meg magam agyad helyett mi van? :OO
2012. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem!
2012. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az a 17éves a puncidra hajt, akkor gáz. De ez már legyen a te bajod:)
2012. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 évesen lehet, hogy olyat akar, amit te még nem... inkább kérdezd meg, hogy mit vár el a kapcsolattól..
2012. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!