Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmről van szó.15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről van szó.15 évesen egy 33 évessel van együtt . (? )

Figyelt kérdés
próbáltam lebeszélni, de úgylátszik nagyon egymásra találtak .. a csávó aztmondta neki h tud várni rá ameddig csak akarja. de én mégis féltem.. mégis a legjobb barátnőm:S Mi a véleményetek erről ? tudom hogy túl nagy a korkülönbség.
2012. szept. 2. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
a te részedről nincs gond, a srác majd jól meghúzza a barátnődet és otthagyja, majd tanul belőle
2012. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

nem a te dolgod. bízhatnál annyira a barátnődben hogy tudja mit csinál. ha majd esetleg mégis pofára ejtik, akkor menj és kapard össze a földről, mint ahogyan egy barátnőnek csinálnia kell.


16/L

2012. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

100%, hogy pofára fog esni.

A srác szerintem is csak meg akarja dugni, aztán meglépni. Épeszű 33 éves semmit nem akar egy 15 évestől, legalábbis semmi komolyabbat.

Egy 33 évesnek mondjuk a munkahelye a problémája, egy 15 évesnek az, hogy holnap isi és nem tudja csilivilire kifesteni a körmeit.


15 éves, majd kinövi.

2012. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
A mázlista srác! Bár nekem jönne össze egy 15 éves lány, pedig csak 22 vagyok. ^^
2012. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Pedomaci köztünk jár :'D
2012. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Véletlen nem te vagy a 15 éves csaj?:D

Aki a "barátnőd"?:D

2012. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Ismertem ilyen lányt én is. A csaj 15 volt volt a barátja 32. Egész sokáig voltak együtt (azt hiszem több, mint 1 év), aztán szétmentek. A csajszi azóta meg van bélyegezve itt faluhelyen...
2012. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal jobb a barátnődnek, hogy nem egy nyomorék tizenévessel van.
2012. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ha én lennék az a 15 éves lány akkor úgy kérdeztem volna ember .. itt senki nemtudja kivagyok mértne kérdeztem volna úgy ?! értelem ..:D


a többieknek köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!