Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sír egy lány után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sír egy lány után mert annyira szereti de nem lehet az övé az nagy gáz?

Figyelt kérdés
van egy lány sokszor találkoztam vele de én szerelmes vagyok belé szeretem a lányt de ő mást szeret ilyenkor a fájdalmat h bírjam...:/

2012. dec. 30. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :)
2012. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek sírni? Csaj, busz után fölösleges futni...jön másik...
2012. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy mást szeret?
2012. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz velem is volt ilyen ez csak azt mutatja hogy tiszta szivedből szeretted a lányt, és hogy féj h nem lehettek egmáséi! :)
2012. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz, csak értelmetlen sokáig utána szaladni, ha nem fog beléd szeretni pár hónap alatt akkor évekig már kár erőltetni ilyen csak a filmben van.

Én 3 évemet pocsékoltam el egy lány miatt mert nagyon belészerettem 15 éves voltam akkor, és nem volt más lány az életembe csak ő kellett nekem, majdnem össze is jöttünk minden szép volt de egy másik srác elfordította a fejét és lecsapott rá, én is próbálkoztam reménykedtem hogy hátha megkapom de nem, nem kellettem neki, nem egyszer mondtam el hogy mit érzek iránta, nem egyszer kerestem fel amikor szakított a párjával barátként jó voltam neki de amikor bevallottam hogy szeretem mondta hogy tűnjek el az életéből, azóta köszönni sem volt hajlandó.

amikor 18 éves lettem akkor volt egy buli ahová meglettem hívva mert van 2 haverom akik szintén akkor lettek 18 évesek és így közösen csináltunk bulit. A csaj is ottvolt akkor és beszélgettünk elvoltunk de amikor megcsókoltam visszacsókolt ugyan de utána elment és másnap küldött egy sms-t hogy oké az az egy csók rendben volt de semmit nem jelentett ne keressél tovább. Akkor tört el bennem a mécses gondoltam hogy fölakasztom magam valahová, de akkor rájöttem hogy még előttem az élet és annyi lány van a földön hogy kár egy lány miatt csődöt mondanom majd jön másik. És így is lett találtam egy jobb lányt akibe beleszerettem és ő is szerelmes volt belém. Igaz azóta már más barátnőm van akivel most is együtt vagyok 2 éve de így jó minden. Tehát a lényeg az hogy kár sírni egy lány miatt majd jön más aki tényleg szeret.

Fel a fejjel és kezdj el ismerkedni jót fog tenni hidd el.

2012. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak ne lássa senki! addig magánügy...
2012. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó kommentelő ez nekem is sokat segített köszönöm:/
2012. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!