Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire legyen egy nő intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyen egy nő intim helyen szőrtelenítve?

Figyelt kérdés
Még nem voltam senkivel és szeretnék együtt lenni a barátommal. Semmit nem tudok az egészről. Azt sem tudom h a lányok ott alul mennyire legyenek csupaszok. Teljesen? Vagy a férfiak hogy szeretik?
2012. dec. 30. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
teljesen csupasz legyen
2012. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
szerintem, ha szeret a barátod, ez érdekli a legkevésbé.
2012. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azért jó ha ápolt,és nem egy dzsungel..Szóval szerintem borotváld le,azt tuti be jön neki :)
2012. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kis csík felül maradhat
2012. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hátha nem kell bozótvágó kés a puncid megtalálásához akkor hagyjad,de akár virágnyelven kipuhatolhatod nála mire gerjed,

legyen ápolt !!

2012. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, hogy szőrerdő ne legyen. egyébként meg az is fontos, hogy TE jól érezd magad, ne legyél feszélyezve
2012. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha az én barátnőm vagy valaki akinek szőrös a puncija azt mondaná hogy nyaljam ki biztos nem tenném meg de szerintem még a dugást se szerintem borotváld le
2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
szörös legyen ne kokányold magad ovodásra a ször izgato isten nem tévedett az emberek fajultak el egyszer aszemöldöküket is levágják majd
2012. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Butaságot ír aki azt írja h csupasz legyen az tuti jó mindenkinek. Mindenkinek más az ízlése, a fiuk egy része a csupaszt szereti, más része a fazonosat, a harmadik része a teljesen szőröset. Beszéld meg a pasiddal h neki milyen tetszik, és persze magaddal is tisztázd h neked mi tetszik. A legjobb mindig az utóbbi, hiszen az TE vagy. Ha a pasid téged szeret, akkor elfogadja azt is, h milyen vagy intim részen. Már nem gáz a teljesen szőrös sem egyébként, mivel sok pasinak az jön be.
2012. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borotváld teljesen csupaszra!!!
2013. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!