Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen helyen lehet nappalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyen lehet nappalra pár órára szobát kivenni intim együttlétre, akkor ha a lány feltűnően fiatal?

Figyelt kérdés
Szóval az ilyen helyekről semmit nem tudok, hogy működik ez? Kérnek valamilyen igazolványt szobafoglaláshoz? És iylen céllal miylen helyre lehet menni? A pénz nem akadály, de gondolom egy menő szállodában nem lehet nappalra pár órára szobát kivenni. Milyen helyet keressek? Ráadásul a lány sokkal fiatalabb, pont a legális korhatás körül én meg sokkal idősebb, ilyen esetben hogy tudnám megoldani? Nem fognak kérdezősködni vagy megzavarni minket? Aki minden kérdésemre tudna válaszolni annak nagyon megköszönném. Aki szokta vagy csinálta már így hogy kivett szobát erre, az leírhatná hogy milyen helyen van erre lehetőség.

2012. dec. 6. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, h sokkal idősebb?
2012. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- nem kérnek semmilyen igazolványt

- hirdetik magukat az interneten (írd be, hogy szállás/szoba pár órára)

- menő szállodába megkérdezed a recepciónál, hogy kiadják-e pár órára (ha az egész napot kifizeted, akkor szerintem biztosan)

- inkább kis lakást keress, amit kiadnak kb 3-4 ezer forintért 2-3 órára

- nem érdekli őket, hogy kit viszel oda és mit csináltok

- nem kérdeznek semmit és nem zavarnak meg (legalábbis minket még soha nem zavartak meg)


mondom üsd be google-ba hogy szoba pár órára + lakhelyedet

ha budapest vagy szeged akkor ajánlani is tudok

2012. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épphogy legális, én meg huszonéves. Megbotránkozó hozzászólást felesleges írni, most csak erre szeretnék választ kapni, hogy a helyet hogy oldjam meg.
2012. dec. 6. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam harci ösvényen,soha nem mentem szállodába,az veszélyes :)kiadó lakások között keresgéltem s találtam olyanokat amiket a tulaj kiad órára,fél napra is..persze ő sem hülye, tudja mire kell a lakás neked,ezért kérdezősködni sem fog sokat.
2012. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek hasznos válaszok voltak. Sajnos külföldön lenne, Nagyváradon, magyarul így nem találtam pár órára szobát, románul meg nem tudok :) Meg nem tudom arrafelé milyen a helyzet, nem akarok valami lepukkant helyet, de egy nagyobb szállodában meg túl cikinek érezném a helyzetet, vagy akár akadékoskodhatnának is. Na majd valamit csak találok :)
2012. dec. 6. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
minden szállodában lehet incognitót kérni, tehát nem veszélyes: a szállodák nem kérnek személyes adatokat és diszkréten kezelik a vendégeket mindenhol, a rendőrségnek is csak papírral adhatnak ki adatok!
2012. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerem jól Nagyváradot,mindig kértek személyit tőlem amikor bejelentkeztem,s attól is aki feljött velem.Az ilyen incognitós filmbeli izéket ott nem ismerik :D
2012. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
találtál valamit végül? kéne egy szoba név amit ki lehet venni pár órára.. Nagyváradon nekem is
2015. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!