Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Mármint kinézetileg, milyen elvárásaitok vannak, milyen magasság/külső/belső/tulajdonság... :) Cuki/rib@nc, bújós/nem, visszahúzódó/középponti... :-) Légyszi írjátok oda, hány évesek vagytok :)

2012. dec. 31. 00:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Bocsi a trollkodásért de a kérdésre adhatnak akármilyen választ azzal nem jutsz elöbbre mivel az csak nekik jön be és aabba biztos lehetsz hogy valakinek biztos te jössz be :az légy aki vagy érezd jól magad:)
2012. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint az élettel teli lányok jönnek be. Megmondom őszintén, tudok empatikus és kegyes lenni, de nem szeretnék a pszichiátere lenni mindig. Szóval az olyan lányok, akik csak friendzone-ába raknak, nem érdekelnek, miután ezt észreveszem. Köszönöm, barátom van elég, és azok fiúk. Fontos, hogy érdekes legyen, de ez ne a kiszámíthatatlan dedós eltűnésekben és hisztériákban nyilvánuljon meg, mert számomra ez nem érdekes, inkább érdektelenséget szül. Sokan összekeverik az egyéniség fogalmát a "légy kiszámíthatatlan, és akkor majd megmarad a lobogás" fogalmával. Egyáltalán nem attól lesz valaki érdekes, izgalmas személyiség, hogy kiszámíthatatlan. Persze kellenek pozitív meglepetések nekem is, mint mindenkinek rajtam kívül (gondolom), de rég rossz, ha ezt olcsó játszmákkal akarja egy nő elérni. Ha van benne az a plusz, akkor játék nélkül észre fogom venni benne. :) Nem színházban élünk.



F/24 :)

2012. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tekintet/szem mindenek felett!

Magasság:

Mivel 190cm vagyok, ez nem jelentős

Külső:

Legyen benne valami ami megfog. Amúgy meg a stílusa olyan lehet amit akar, a lényeg hogy tényleg az ő stílusa legyen.

Belső:

Szintén legyen benne valami ami megfog, érezzem hogy különleges. Fogadjon el engem olyannak amilyen. Rendelkezzen saját valós világképpel és önképpel!(emiatt sajna sokan kiesnek:/) Lehet bújós(sőt..), de ne nekem kelljen minden problémáját megoldani, mivel magam sem megyek senkihez a problémáimmal.

17/f

2012. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja és ha bújós az nagyon jó :) De ne csak bújjon, ágyba is bújjon...velem :) Jó, ha visszahúzódóbb :) Magas legyen aránylag, mert én 190 vagyok. :D


24/F voltam (előző)

2012. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek külső elvárásaim.Vagy megtetszik valaki vagy nem..

De általában az alacsonyabb,sötét hajú,kicsit egzotikusabb arcú,csendes,vidám lányok tetszenek meg.

17/F

2012. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát, nagy elvárásaim nincsenek. Inkább leírok nektek egy lányt, akihez nagyon vonzódom :)

Szóval xy: Viszonylag magas - sac/kb 174 cm - és szép karcsú, vékony. Középhosszú barna haj, igézô, gyönyörû mogyoróbarna szemek és kedves, szép mosoly. Szinte 0 smink, nincs körömlakk, semmi kihívó ruha. Ezek mellett kedves, barátságos, mosolygós (hál'istennek :D), de kicsit visszahúzódó. Bár sokkal inkább a csöndes megfelelô szó rá. Azt hogy bújós nem tudom, de mint szinte mindenki, én is csak azt mondom: jó ha bújós.


Ja és egy kicsit "zaftosabb" részlet: aranyos, kicsi mellek.



17F

És jól mondják, önmagadért szeressenek. És ne félj, fognak is :)

2012. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amennyiben jól néz ki (ez abszolút emberfüggő, kinek mi), akkor legyen őszinte, de ne legyen nagyképű beképzelt, mert azt minden emberben utálom. És ami a legfontosabb, hogy (focinyelven) ne divatdrukker legyen, vagyis nekem nagyon nem tetszik, amikor azok nyernek, akiknek csak a szájuk nagy, vagyis hiába vagy okos, mert vagy senki nem tud róla, vagy senkit nem érdekel, mert ugyanolyan hülyék, mint akiknek bazinagy a szájuk.
2012. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nem cicababa megértő 1 smink néha nem baj de 1kg nem kell aranyos akivel jól elehett beszélgetni vicces !:D
2012. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 serial killer ***** válasza:

pont mint amit a 17-es írt :)

#10 miért jó neked 16 évesen, ha a barátnődnek van állása? :D

2013. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak perverz legyen.

31/F

2013. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!