Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a nemi gondozó? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nemi gondozó? Mit csinálnak ott veled? Hogyan vizsgálnak? Mikor kell menni? Kivel? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
Főleg lányok vizsgálatára gondolok... Olyasmi lehet, mint egy nőgyógyászati vizsgálat? Fontos!

2012. dec. 31. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kicsit komolyabb problémák esetén szokták felkeresni...

bőr, vagy nemi betegség tünetekor.

ha nemi beteg vagy, pontosan meg kell nevezned azokat a személyeket akikkel közösültél, hogy őket is kivizsgálják...

hasonló, mint egy nőgyógyászati vizsgálat, bár én fiú vagyok és se nőgyógyásznál, se nemibeteg gondozóban nem voltam még, hálát is adok érte Istennek... :)

ha úgy érted el kell menned, akkor mielőbb keresd fel, nehogy késő legyen...ha nem olyan vészes a probléma, előbb keresd fel a nőgyógyászodat.

2012. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, gyerek vagy. Ha nincs panaszod, nem kell vele foglalkoznod. Ha panaszod van, nőgyógyászhoz menj, esetleg először a háziorvosod keresd fel. Később, felnőtt nőként érdemes bizonyos időközönként szűrővizsgálatra menned, szintén a nőgyógyászatra. Ha majd babát vársz, ugyancsak a nőgyógyászatra kell menni.
2012. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ehh... Ha úgy érzed
2012. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell beszámolnod hogy kikkel voltál, én már voltam semmi extra nem volt csináltak vérvételt utána visszahívtak (bár mind negatív lett)
2012. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha pozitív lett volna, akkor kellett volna megnevezni azokat akikkel közösültél az elmúlt időszakban...
2012. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bensdorp ***** válasza:
Így van, komoly fertőző betegség fennállása esetén az egészségügyi törvény értelmében a beteg kötelessége felsorolni a személyeket, akik fertőzöttek lehetnek.
2012. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én még szűz vagyok.... 16/L
2012. dec. 31. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:

:DDDDD

akkor miért érdekel a nemibeteg gondozó?

2012. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász mondta...
2012. dec. 31. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért mondta a nőgyógyász?
2012. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!