Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy lány ilyet mondana nektek (fontos)?

Figyelt kérdés
szóval : " most örülök először annak hogy nem haltam meg "

2012. dec. 31. 16:41
 1/10 A kérdező kommentje:
ölelés közben.
2012. dec. 31. 16:41
 2/10 anonim ***** válasza:

hát ha karomból után mondta és az én kocsimat vezette akkor nem verném a seggem a földhöz örömömben

ha szeretkezés után mondta akkor büszke lehetsz

2012. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A.Romanov ***** válasza:
100%
Így most nagyon jó és aranyos, csak nehogy öngyilkossággal fenyegetőzzön ha (ne adj isten) szétmennétek.
2012. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ledöbbennék: meg akart halni???!!!
2012. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na b+ ha fel kellett tegyed ezt a kerdest az azt jelenti hogy nem csokoltad meg miii? pfff:p
2012. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4 nek : igen..

5 nek : ő a lány barátom , szóval nem csókoltam meg.

2012. dec. 31. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nagyon sokat jelentesz neki. :)
2012. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az összes lány meg akar halni? :D

Izé.. Osztálytársam is meg akart halni, mert a pasija azt mondta, ha a lány elhagyja akkor öngyilkos lesz, ezért a lány is öngyilkos lenne, pedig csak összevesztek picit :D (én lebeszéltem róla, "csak" másik városba ment volna tanulni :D ) Izé.. Ha ilyen lenne beszéld le róla mindenképp :)


Jah, mit szólnék hozzá? Ha komolyan gondolta, akkor örülnék, hisz egy életet mentettem meg, és kigyógyítottam valakit a depressziójából, akár pár percre, de akkor is :D

Ha nem gondolja annyira komolyan, ezzel azt fejezi hogy örül neki.

Röviden: örülnék, mert én szeretek ölelgetni, meg ő is örül neki :D

2012. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen teljesen komolyan mondta :D
2012. dec. 31. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerülne, hogy meg akart halni? Vagy volt olyan hogy majdnem meghalt? Mindenesetre elég életuntnak tűnik :(
2013. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!