Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszítsem el a szüzességem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítsem el a szüzességem egy partir*banccal?

Figyelt kérdés

Régebben azt hittem,a szerelmemmel kéne elvesztenem.Ma már tudom,hogy ez nem így megy.A szüzesség lenézendő,szánalmas dolog manapság.Elegem van,hogy a lányok emiatt lenéznek.Sajnos barátnőm most nincs,úgyhogy marad az a megoldás,hogy buliban felszedek egy könnyen kapható csajt. Csak kicsit elbizonytalanodtam a dologban. Örülnék ha legalább józan lenne a lány akivel lefekszem:D Szerintetek megtegyem a dolgot?

Amúgy magas vagyok,izmos,elvileg helyes,szóval nem fog gondot okozni.17/F


2012. dec. 31. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem okozna gondot már rég nem lennél szűz.
2012. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Miért lenne ciki,szánalmas dolog a szüzesség?

Ha gondolod tedd meg,én sem hagynék ki egy potya dugást..;)

2012. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És te azért akarod elveszíteni egy r*banccal, mert a többi hozzá hasonló ezt mondta? Igen optimális esetben egy ember annak adja a szüzességét akit igazán szeret. Nem fogod magad attól jobban érezni, hogy elveszítetted, mellesleg egy buliban egy félrészeg nővel aki közben összehányja magát, mert annyira részeg. Szerintem nyugodtan várd meg azt a lányt akivel érdemes.
2012. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"A szüzesség lenézendő,szánalmas dolog manapság."


Miért is?

De éld csak az életed, és ha akad egy lány,akivel elvesztheted, hát tedd meg.

17 évesen semmiről sem maradtál le.

2012. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó barátnőmmel azért hidegültünk el mert ő "nem akar egy szűzzel bajlódni".

Ès őt egy abszolút okos,normális csajnak ismertem meg.

Nem akarok még egy ilyet..

2012. dec. 31. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tedd meg! A többi lány sem alkalmas komoly kapcsolatra, a ribancok legalább könnyen kaphatóak.
2012. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Érdekes felfogásod van. Miből gondolod, hogy senki sem alkalmas komoly kapcsolatra? Mert csak lotyókkal volt dolgod?

Kérdező. Ha szeret egy lány akkor nem az a fontos neki, hogy szűz vagy-e vagy sem. Én boldog voltam amikor azt mondta a párom, hogy ő még az. Mi egymással veszítettük el ő 22 volt én meg 18. Egyikünk sem bánta meg azóta sem, hogy várt az igazira. Marha szar érzés lett volna egy olyan emberrel együtt lenni aki végigment már az egész városon.

Az meg, hogy ki mit gondol maradjon az ő dolguk. Te legalább nem leszel 25 éves korodra egy kiégett strici.

2012. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Miből gondolod, hogy senki sem alkalmas komoly kapcsolatra? Mert csak lotyókkal volt dolgod?"

Csak a külső vonzalomra nem lehet alapozni egy kapcsolatot, márpedig ti lányok ez alapján választotok pasit. Aztán persze ha találtok még jóképűbbet, akkor megcsaljátok v ott is hagyjátok az aktuálisat. A hosszú kapcsolatoknak éppen az a titka, h a csaj nem talál jóképűbbet a pasijánál, akinek ő is kéne.

2012. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szűk látókörű vagy és mellé még általánosítasz is. A szerelem nem a külsőn múlik, hanem azon, hogy a másik fél hogyan bánik veled. Te nem azokat a kapcsolatokat nézed amelyek szerelmen alapulnak, hanem a napjaink érdekkapcsolatait, amik valóban arról híresek, hogy f*szról-f*szra vagy p*náról-p*nára vándorolnak a felek. De van egy jó hírem! Vannak még normális emberek is, csak azokat nem a discóban meg a hasonló helyeken leled meg.


A válaszaimat meg nyugodtan szavazzátok le, ha arra nincs gerincetek, hogy a másikkal konfrontálódjatok!

2012. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első a külső, f_snak a lelkedre magadról. Úgyhogy ne hagyd magad elaltatni az álszent szövegeléstől mert úgy jársz mint én...
2012. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!