Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralni voltunk és a cirkuszb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralni voltunk és a cirkuszban megtetszett nagyon egy kb.25 éves pasi. Most annyira hiányzik, hogy nem láthatom többé hogy sírhatnékom van. Mit tegyek? Nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
Ez úgy volt hogy Agárdon volt egy Colorado nevű vándorcirkusz. Mikor elmentünk anyuékkal, néztük az előadást, rögtön megtetszett az egyik pasi. Szerelem első látásra. Ezért arra hivatkoztam, hogy meg szeretném mégegyszer nézni az előadást mert annyira jó volt és hogy hátha most a másik fajta kutyusok fognak szerepelni. Ez csak ürügy volt, a pasi miatt mentem vissza. Jó volt újra nézni..és az előadás előtt kint motorozott a cirkusz udvarán..nagyon helyes..Tegnap jöttünk haza a kirándulásból, de annyira magam alatt vagyok, hogy soha többé nem láthatom a pasit..ha tehetném visszakívánnám az előadást..hogy ott motorozik tőlem pár méterre..szerintem soha többé nem láthatom :\'( Amikor tetszett egy külföldi színész, akkor nem volt ennyi bajom..mert úgyis tudtam hogy sohasem láthatom...de őt láttam és közel volt hozzám és nem tudom feldolgozni azt hogy nem láthatom többé...ráadásul neten sincs fent a cirkusz honlapja, semmi se (csak pár videó amit csináltam róla) Persze reménytelen szerelem, mert van köztünk 10 év korkülönbség de annyira helyes hogy nem tudok lenyugodni hogy többé nem láthatom...áááááá mit tegyek? :S
2009. aug. 25. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy a szerelembe vagy szerelmes?Annyi helyes korodbeli,elérhető srác van:)
2009. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nemtudom...nem a szerelembe...de azt meghagyom, hogy ennyire szerelmes még soha életemben nem voltam :(
2009. aug. 25. 22:04
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is voltam így. ha jól emlékszem Dominiknak hívták vagy valami D betűs neve volt..régen volt már......aztán elmúlt.Fogadd el,hogy nem fogtok találkozni többet,keress olyat akit magad mellett tudhatsz hiszen őt nem is ismered,lehet nős,vagy kapcsolatban él,ne emészd magad.
2009. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

kicsit haladtam már.... ;)

Iwiwen megtaláltam egy csajt aki a fellépők között volt...kitudja hogy hány éve ismeri már azt a fellépő pasit..:D

róla keresztül mindent megtudhatok :D

2009. aug. 27. 11:52
 5/23 anonim ***** válasza:
amíg olvaszatm a kommenteket pont arra gondoltam h iwiwen megkereshetnéd :) a csajnál akkor fent lehet ismerősnek nem? vagy a keresőbe beírod a cirkusz nevét a munkahelyhez. sok sikert!:)
2009. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hány éves vagy és ő?


amúgy ez nem szerelem ha még egy szót se beszéltetek.csak fellángolás-.

2009. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


jah látom 25:)

2009. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nevét se tudod?akkor hogy lehetne ez szerelem.csak bejön neked és kész.felejtsd el!
2009. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
majd megtudom a csajtól, együtt dolgoznak...de néztem iwiwen nincs fent a pasi :(
2009. aug. 27. 13:04
 10/23 anonim ***** válasza:
nem biztos h.megadja a csaj...én biztos nem adnám ki egy idegennek egy kollégám,barátom adatait..szerintem csak mint lelkes néző írj a lánynak,gratulálj neki is a produkcióhoz,és mellélkesen említsd h.ennek a srácnak is gratulálni szeretnél,nem tudna-e segíteni az elérhetőségeivel kapcsolatban.szóval azt semmiképp ne írd,h.azért kell,mert bejön neked.
2009. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!