Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek/beny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek/benyomásotok egy pasiról aki gyakran hord sötét ill. fekete ruhákat?

Figyelt kérdés

Szóval ne ilyen goth vagy emós b*rnyákot képzeljetek el, arról van szó, hogy valamiért nem szeretek színes ruhákat hordani (szerintem nem is állnak jól), ilyenkor télen meg előszeretettel hordok feketét, pulóver, nadrág, cipő és az időjárás miatt előkerül a hosszú fekete szövetkabát is.

Amúgy 28 vagyok, Csak azért kérdezem ezt mert látom a tekintetek egy részén, hogy talán van akinek ez bejön de a furcsálló arckifejezéseket is észreveszem ill. vannak ismerőseim is akik ezt, bár már megszokták de sokszor szóvá tették, hogy miért hordok ennyi sötét ruhát.



2012. dec. 31. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
hátha azt szereted,akkor mivan?én 1OO színt veszek fel egyszerre,elég hippys vagyok,ezért eléggé ellenemre van ha valaki feketében jár,mert olyan szomorú.de ha ezt szereted,akkor ezt veszed fel!:)
2012. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző: 14L
2012. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk lehet, hogy ilyenkor aki nem ismer azt gondolja, hogy sznob f*sz vagyok vagy ilyesmi, már legalábbis amikor szövetkabátban kifenve megyek az utcára, vagy hogy valami divatbuzernyák vagyok.
2012. dec. 31. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:

a kutyát sem érdekli hogy nézel ki.

őszintén!

ma hány fekete ruhás krapekot láttál,és ebből mennyire emlékszel vissza?

nah ugye.

minden 3. ff így öltözik.

2012. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
azt, hogy átlagos. A legtöbb férfi nem szereti a színeket, piszokszíneket hord, feketést, szürkét, barnát. Tök átlagos vagy.
2012. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De legalább nem hordok L-es rózsaszín pólót XL-es helyett hozzá cuki koptatott répafarmert, D&G övcsattal.
2012. dec. 31. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon is menő a fekete! Én F.27 vagyok, és a ruhatáram 80% a fekete, a többi hófehér vagy sötétkék. Ennyi.

Egyszerüen nem szeretem a szines cuccokat, ezek amiket fentebb írtam a komolyság, elegancia színei.

Nőben is azt szeretem ha feketében vagy feéhrben van ,esetleg kékben.

Azok akik mindenféle tarkabarka cuccokban vannak számomra sokkal unalmasabbak, olyan tinglitangli, stílustalan nyomorákok mind. Ilyen nagy mintás, felíratos bohocjelmezekben mint valami biznyák papagályok szörnyűűű.

Aztán a drabb, kheki sziníekben úgy néznek ki az meberek mint valami nagy hülye komondorkutya. Barna is elég unalmas szín ruhába, mindig a fos jut eszembe róla.

Az élénkebb melegebb színek ,piros, naracs csak nőknek állnak jól igazán, férfiakon mikulás vagy homokos kinézetet ad. Rózsaszín az férfiakon egyértelmáen a homoszexualitás mintapéldánya, selyem faszok.

Igazából egy jó testhezálló stílusos nagyon jóminőségű fekete vagy sötétkék cucc az megy mindenhez, és nagyon férfias jó szín. Egyszerüen ostobák és fosósak azok az emberek akik az aggresszióval meg a gyásszal hozzák kötelezően összefüggésben a sötét szineket. Igaz annak is a színe, de nem kell midnenbe a gonoszat belelátni.

Akik a mai világban annyira nagyon egyediek szeretnének lenni, azok inkább csak bohócot kreálnak magukból. De azokból is van sok.

Sokkal célszerübb normális, letisztult komoy színekben, egyszerüen de full divatosan /örök stlíus/ cuccokban járni, és a többit leszarni hidd el.

Azok a nők,akik meg fosnak a sötét öltözetű férfiaktól számomra érdektelenek.

Tipikusan a gyerekkorukban nemi erőszakon átesett zárkózott elmeroggyant félős lányok az egyik ilyen kategoria, a másik meg akik ilyen nagyon rózsaszín ködben élik az életüket. Egyik se kéne.

A bevállalós, szexéhes cicababák a komoly, sötét öltözetű férfias férfiakat szeretik hidd el, és nekem pl. csak ez kell!

Jah, amúgy meg az útcán is nagyobb a tekintélyed az azonos neműek közt,ha nem egy nyomorék flamingónak örltözöl, hanem határozott színekben vagy, kevésbé fognak támadni, pszichésen jobb, felsőbbrendűbb, és észrevhetőbb, kontrasztosabb!

Egy zöld, barna, drapp ruhában unalmaskodó ember az szinte elveszik a közegben, beleolvad a környezetbe, szinte észre sem veszed. A feketén, kéken, fehérben öltözöket mindenki látja! és ez a lényeg.

2013. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, te jól kifejtetted a lényeget, valóban ezt a fajta riadtságot látom, néhány ember szemében, hogy ez most valami bűnöző, vagy náci, vagy mi? (Mintha fekete SS egyenruhában parádéznák az utcán, röhej)

Ezért is tettem fel ezt a kérdést.

2013. jan. 1. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja, én még kopaszra is nyírom a fejem mellé, meg izmos is vagyok, képzelheted a kis nyomikat, hogy fosnak:))
2013. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!