Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni hogy a csúnyább fiúk is tetszenek?

Figyelt kérdés
Mindig ez van nálam, hogy belsőleg bejönnek az illetők de külsőleg nem.

2013. jan. 1. 07:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? de ne fogalmazzunk így hogy "csúnyább" mindenki szép csak meg kell találni benne a szépséget ami neked csúnyának tűnik az másnak szép:).
2013. jan. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
17, belsőleg látok sok szépséget, külsőleg nehezebben, mások szerint nagyon csúnya illetőkről van szó
2013. jan. 1. 07:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nem lehet, hogy az ő véleményük befolyásol?


Amúgy hány éves vagy?

A nők az érintés alapján vonzódnak a fiúkhoz fizikailag, nem a kinézetük alapján (főleg).

Ha akiben látod a belső szépséget, fiúként közelednek, tehát tetszel nekik, és ezt éreztetik Veled, megérintenek, simogatják a hajad vagy az arcodat, kezedet, vagy pl. megmasszírozzák a válladat, akkor szokott elkezdődni az, hogy a külsőre átterjed a szépséglátás.:)

2013. jan. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha jólesik az érintésük és érdeklődésük.
2013. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha belsőleg bejönnének Neked, nem tartanád csúnyáknak őket, mert a belső értékeik mellett eltörpülne a külső.
2013. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5+


Tehát nincs belső értékük számodra, csak azt mondod.

2013. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Megint a közhelytenger. Nem szépül meg a belsőtől senki. Egy alapszintű fizikai vonzalom nélkül a büdös életben nem lesz kapcsolat.
2013. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sehogy, legalábbis olyan lány nincs, aki elérte volna már, h egy csúnya fiú kelljen neki.
2013. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki túl csúnya, akkor nem szépül meg a belsőtől, csak akkor, ha nem hányok tőle külsőleg. Ennyi.

Párom se a legszebb, nem álomhapsi külsőleg, de annyira kedves, aranyos volt, hogy nem lehetett neki ellen állni. Ennek 7 éve. (és csak 2 éve dolgozik, ha a pénzre gondolnátok, mert iskolások voltunk...)

2013. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó jól megmondta! :)

állítólag én egy jóképű pasi vagyok, a stílusom pedig bunkó és lekezelő.

A legtöbb lánynak ez bejön. megmondom miért:

azért, mert megszokták a minden kívánságukat leső papucs kedves pasikat, és aki kiáll a sorból, azt megjegyzik ;)


Szóval fizikai vonzalom legyen meg, bármilyen is a belső első ránézésre, hisz én sem ilyen vagyok, csak így könnyebb ;) Én pl legyen akármilyen lelkis egy nő, meg tudjak vele akárhogy beszélgetni, ha, és amennyiben nem jön be külsőre, esélytelen a dolog.

2013. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!