Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem férfias akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem férfias akkor nem sok esélye van a nőknél?

Figyelt kérdés

Még mindig 18-19 nek néznek sokan.


Egy velem egyidős, 22 éves lány mellett fiatalnak nézek ki pedig pont hozzám való lenne, meg egyébként is a nők az idősebb férfiakat szeretik. Egy 18éves korban pont jó, viszont ő is 18 nak néz engem.

Egy 15 éves lány meg már túl fiatal hozzám. Lehet hogy azt hinné hogy 18 vagyok de csúnyán nézne mikor megtudná h 22 is elmúltam. De nem csak ő, a szülei is.

Persze ha próbálkozok egy lánynál akkor az min 18 éves.


2013. jan. 1. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed soha sehol. Véged van
2013. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem. De sztem a 15 éves lányok is jobbak a semminél, és ha csak megdugod aztán elfelejted őket, nyugodtan kamuzhatod nekik, h fiatalabb vagy.
2013. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából van olyan lány aki bejön csak 15 éves :S pedig többnek néz ki( nem vagyok pedofil)

Nem próbálkozok be nála mert lehet hogy nem jövök be neki meg lehet hogy ennyivel idősebb fiút nem akarna.

2013. jan. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!