Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfias nők ti mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias nők ti mit szerettek a férfiakban amit a nőkben nem találtok meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy írhatnám le jól ami igazából érdekel,de megpróbálom,szóval vannak a nők körében olyanok akik másabbak mint általánosságban véve a nők lenni szoktak viselkedésre,nem öltözködnek tipikusan női ruhákban,nem sminkelik magukat,söröznek és focit néznek,valamint szeretnek férfiakkal ismeretséget kötni,valahogy a saját nemükből nem vonza őket más ember.Ez érdekelne.
2012. dec. 14. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mert nem leszbikusok

talán ez lehet a válasz:)

2012. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Neked van barátnőd?

Ő ilyen?

2012. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
oké,ezt én is észrevettem,mintha a lezbikusok nem bírnák elviselni a férfiakat vagy vetélytársat látnának bennük,ők csak nőkkel jönnek ki jól,legalábbis így vettem észre.De akikről én kérdezek megint más kategória.
2012. dec. 14. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs túl sok közös témájuk más nőkkel.

Meg csajoknál gyakori a féltékenykedés, rivalizálás és általában a fiús lányok nem vevők az ilyesmire.

2012. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs barátnőm,még eddig nem hozott össze a sors ilyen emberrel,mármint leginkább haveri,barátilag mondom,nagyon friss dolog ez nálam,érdekel hogy ők milyen emberek mert a normál értelemben vett nőkben csalódtam.
2012. dec. 14. 20:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos észrevettem a rivalizálást náluk,de a felszínesség még inkább szúrja a szemem.
2012. dec. 14. 20:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Az hogy egy nő nem keresi más nők társaságát, szerintem azt is jelenti hogy párként sem. Legalábbis énis férfias nőnek számitok,de attól még nem vagyok lezbosz. Nem azért kerülöm a társaságukat,hogy kapcsolatom azért legyen velük:D
2012. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam tipikusan férfias nőnek, de nem öltözködöm kimondottan nőiesen (farmer, top, sportcipő - de nem ilyen lógós, deszkás stílusban): egyszerűen azért, mert ez nekem sokkal kényelmesebb, jobban érzem magam benne, "lazább" lehetek, pl. feltehetem a lábam valahova, leülhetek a földre stb. Nem sminkelem magam, mert a "természetesség" híve vagyok, és szerintem rám nem tesz semmi pluszt a smink, anélkül is szép vagyok - leaglábbis soha nem volt ezzel problémám :). Lány barátaim sosem voltak, egyszerűen nem bírom őket hosszabb távon elviselni. Valahogy sokkal jobban tudok férfiakkal beszélgetni, és tudom, hülyén hangzik, általában sokkal tájékozottabbak, műveltebbek, tágabb az érdeklődési területük, és a humoruk is jobb (tisztelet a kivételnek), egyszerűen jobban érzem magam a társaságukban. Ebből követezik, hogy nem vagyok leszbikus, mert így a párkapcsolatban sem tudnám elképzelni, hogy egy nővel töltsem az időm nagy részét... meg amúgy sem :). Továbbá többre tartok elolvasni este egy könyvet, mint kilakkozni a körmöm, vagy befesteni a hajam. Ilyen dolgok...
2012. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A felszínesség ugyanolyan mértékben jellemzi a fiúkat is, csak hát egy fiús lányt jobban érdeklik a fiúk felszínes érdeklődési körei (sör, foci, csakhogy a példádnál maradjunk), ezért jön ki velük jobban.
2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. A sört és a focit pont nem szeretem :). Persze mindkét nemből vannak felszínes és buta, tájékozatlan emberek... ha annyi pénzem lenne, ahány ilyen fiúval-férfival találkoztam. De valahogy az a tapasztalatom, hogy a nőknél ez nagyobb arányban van így, talán pont azért, mert szeretnek idomulni. De a rivalizálás, egymás fúrása, a sértődések stb... engem kikészítenek a női társaságok. Nem sikerült még mély barátságot kialakítanom egyel sem.
2012. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!