Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat érdekli azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat érdekli azt hogy milyen egy szűz fiúval? Például kíváncsiságból lefeküdnél valakivel aki szűz és egyébként jól is néz ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nice try, kolléga :D
2013. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A fiúknál kétféleképpen derül ki az, hogy szűz.

ha elmondja, vagy ha olyan nagyon béna.

Ha béna, az viszont nem jelenti feltétlen azt, hogy szűz.

Ne mondd el, és ügyeskedj. Szép lassan és érzékkel.

2013. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lili2003 válasza:
Igen kiaz?
2013. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha összejönnék egy sráccal, akiről kiderülne, hogy szűz, nem érdekelne, semmit nem befolyásolna a kapcsolatunkon. De csak azért, mert szűz valaki, nem feküdnék le vele, mert nem érdekel, milyen lehet.:D Ha meg szeretem a másikat, nem érdekel, hogy 8 vagy 0 nővel volt előttem.:)
2013. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már megint... lányOKAT? Minden lány ugyan az után érdeklődik szerinted? Hát nem. áááhh


Engem érdekel. Nem feküdnék le szűz pasival kíváncsiságból, csak szerelemből, vagy ha nem is szerelemből, akkor is érzésekkel együtt.

2013. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én voltam szűz pasival, bár ne tettem volna már bocsánat, persze mindenkinek el kell valahol kezdeni :) de legalább valahonnan el leshetett volna egy két trükköt. a legnagyobb baj, hogy nagyon izgulnak és nem áll fel nekik és már ott elmegy az ember kedve a dologtól...:S szóval ne parázzon senki:D
2013. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem jöttek be a szűz pasik: vagy túlizgulják és nem áll fel, vagy beindul az azonnali sorozatvető, és képtelen érdemben alkotni valamit.

Szóval: nemleges a válaszom.

2018. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elsőre kőkeményen, és sokáig (40 perc netto) álltam a sarat. Persze értem,ha ezt kétkedve fogadják a nők.
2020. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szüzén 40 percig "kőkeményen" dugtál?!

És amikor felébredtél nedves volt a lepid...

Kisgyerek, te még most is szűz vagy!!!

2020. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, első aktus 40 percig tartott. Kőkemény voltam, mert dübörgött bennem a sok tesztoszteron, és sokáig bírtam, mert nagyon edzett (sport) voltam, az pedig fejleszti az önfegyelmet.


Ami nedves volt,az a csaj puncija.

2020. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!