Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 18 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18 éves lány vagyok. Egy komoly, több éves kapcsolatban mennyi időt kellene várnia az embernek az összeköltözéssel, főleg az én koromban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem sokáig.


szerintem az lenne az egészséges, ha először kiköltöznél a szüleidtől egy önálló lakásban, amit saját magad tartasz fen. és ha 2 év alatt bebizonyítottad saját magadnak, hogy képes vagy önállóan saját lábadon állni, akkor gondolkozhattok a összeköltözésen. és ugyanezt javasolnám a barátodnak is. különben egyik függő kapcsolatból (szülők) a másikba mész. és véleményem szerint a függő kapcsolat nem egészséges.

2009. aug. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt üzenem az előző, valószínű a II. kerületben lakó válaszolónak, hogy sajnos nem mindenki engedheti meg magának, hogy: "na jó, akkor holnap veszek egy lakást, kipróbálva tudok-e a saját lábamon élni"

Azon kívül egyedül élni teljesen más, mint együtt.

Én azt javasolnám, hogy ha szereted, próbáljátok meg. Csak ne égesd fel magad mögött a hidakat.

2009. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

mi 2 éve vagyunk együtt,én szülöktől 3 éve különlakom,anyagilag is független vagyok több mint 1 éve...

én még ugy érzem hogy ráér még az összeköltözés,heti 3-4 nap nálamalszik,de még összeköltözni nemkell...pedig 4 évvel idősebb vagyok nálad...

18 vagy,még tanulj (énis tanulok még),menj egyetemre,koli,miegyebek,ráérsz még ilyenen gondolkodni

22/L

2009. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én az előző barátommal 3 évig voltam együtt, de nem költöztünk össze. ( az tény, hogy többet voltam nála mint otthon.) A mostani párommal alig vagyunk 1 éve együtt, de már kb. 10 hónapja együtt lakunk. És én is teljesen független vagyok a szüleimtől.

Azt mondom, hogy alaposan beszéljétek át a dolgot és csak akkor vágjatok bele ha mind a ketten úgy érzitek, hogy tudtok alkalmazkodni a másikhoz. (Lakva ismeritek meg igazán egymást)

2009. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én most vagyok 20, a barátommal egy éve költöztünk össze, előtte már 2 és fél évig együtt voltunk. szerintem semmi gond ezzel. mind a ketten egyetemisták vagyunk , szüleinktől fix összeget kapunk, és mi úgy döntöttünk, h inkább kevesebbet költünk szórakozásra és fizetjük az albérletet, mert nekünk ez a fontos. meg a barátom vállal alkalmi munkákat. nem értem mért ne lehetne emellett ugyanúgy tanulni. és ha csak albérletben laktok nincs nagy elkötelezettség sem, ha esetleg szétmentek könnyen el is lehet költözni.
2009. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!