Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már miért nem jó romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már miért nem jó romantikusnak lenni? Miért veszett ki az emberekből a fény? Miért nem jó átadni magunkat a romantikának? Miért félünk tőle?

Figyelt kérdés
Talán a sok csalódás miatt?
2013. jan. 1. 17:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
A gyengeség látszatát kelti, és félnek attól, hogy ha gyengének látják őket mások akkor gyakrabban fogják őket kihasználni, bántani.
2013. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Engem nem használnak ki, mert nem engedem, pedig nagyon romantikus típus vagyok.
2013. jan. 1. 17:57
 3/43 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszer engedtem, ki is használtak.Az elsőnek adok igazat.
2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolgot írt az első hozzászóló, én is részben így látom a helyzetet.


Sajnos manapság már fordított helyzetben vagyunk, régebben ciki volt bunkónak lenni, ma már alap, hogy így közelednek felénk az emberek. Hidegen, lelketlenül élünk (akár akarattal, akár akaratlanul) és ezzel együtt a kedves dolgok is egyre ritkábbak. Amihez kedvesség és gyengédség párosul, az manapság már gyengeségnek minősül sajnos.


És miközben én is ezen kesergek, sajnos magamban is egyre sűrűbben észlelem, hogy azért nem várom pl. a páromat gyertyafényes vacsorával, mert félek, hogy kinevet, pedig tudom, hogy nem tenné. De mégis, az ember ha túl átadja magát a másiknak, sebezhetőnek érzi magát tőle.


31/N

2013. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
0%

Modern világban élünk, ahol a romantikának nem mindig van sem helye, sem ideje. Elavult, ha úgy tetszik.

A romantikus pasikra a lányok azt mondják, hogy de aranyosak, de cukik és itt vége. Egy kedves aranyos romantikus fiúnak nincs esélye a mai világban.

2013. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ez szomorú, hogy a kihasználástól való félelem miatt nem engedtek a romantikának, sajnos megértem. :(
2013. jan. 1. 18:01
 7/43 anonim ***** válasza:
Én is romantikus típus vagyok, szerintem elég sok ilyen ember van még ma is. Mindig is voltak/vannak/lesznek, de ez leginkább személyiségfüggő. Lehet, ezt elsőre nem látod egy emberen, csak akkor, ha közel kerülsz hozzá.
2013. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

De miért ferdült el ennyire minden? Olyan szomorú.

Sokkal gazdagabb és boldogabb lenne mindenki, ha nem ez volna a helyzet, ami most.

ÉS szerintetek sose találhat egy nagyon romantikus alkatú fiú egy hasonló lányt, vagy fordítva? Lehetetlen ez ma már?

2013. jan. 1. 18:04
 9/43 anonim ***** válasza:
Azzal pedig végképp nem értek egyet, hogy a romantika, kedvesség egyenlő volna a gyengeséggel. Éppen ahhoz kell a legnagyobb erő, hogy szembe menjünk az árral.
2013. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
De simán találhat. A párom és én mindketten romantikusak vagyunk. Az érdeklődési körödben keresgélj párt, mert így nagyobb az esélye, hogy hasonló beállítottságú lányt találsz.
2013. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!