Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

3 éve költöztem vissza Keszthelyre. Aznap mikor beköltöztem találkoztam egy csinos lánnyal, aki velem egy emeleten lakik.Néha beszélgettünk, amikor összefutottunk. Sejtettem, hogy tetszem neki. Kb. 2 éve szerelmet vallott. Én megmondtam neki, hogy teszik nekem de nem akarok össze jönni vele. Többször is megkérdezte de mindig vissza utasítottam.Majd megunta és ezért bosszút akar állni.Megakarja mindenhol keseríteni az életem 3 barátnőmet elpaterolta mellőlem. Kirúgatott a munkahelyemről (ő szerezte nekem apja volt a főnököm).Kiakar a lépcsőházból is tetetni ezért mindent megtesz.Mit tudnék tenni? Távoltartásí végzésen gondolkozom.


ÉN:23


Ő:22


U.I.:Miért mondják a nők, hogy a férfiak milyen szemetek mikor ők sokkal rosszabbak tudnak lenni?!


2013. jan. 1. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, ha valóban csinos, akkor mibajod vele? Jól meg kelle dugni!
2013. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megdugnám csak félek, hogy levágná a dákómat.:((
2013. jan. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!